Найпопулярнішим міжнародним поїздом УЗ залишається Київ-Варшава

Найпопулярнішим міжнародним поїздом УЗ залишається Київ-Варшава

Найпопулярнішим міжнародним поїздом УЗ залишається Київ-Варшава
. Фото: Укрзалізниця / Facebook

Найпопулярнішим міжнародним поїздом "Укрзалізниці" залишається рейс Київ — Варшава. Про це повідомляє пресслужба компанії.

З 10 листопада квитки на цей потяг продаються виключно онлайн. За день залізниця отримує понад 2 тисячі запитів на сайті щодо купівлі на нього квитків, але місткість поїзда обмежена 150 місцями на рейс.

"На цьому маршруті використовуються так звані міжнародні вагони РІЦ, парк яких обмежений. Наразі Укрзалізниця разом з польськими колегами опрацьовує питання курсування на маршруті звичайних українських вагонів, які дещо ширші. Тестовий проїзд відбувся успішно, тому можна очікувати, що місць на цьому маршруті стане більше", — розповів голова правління Олександр Камишін.

У 2022 році "Укрзалізниця" запустила 6 нових міжнародних поїздів. З Києва та Харкова до Хелма, з Києва, Запоріжжя до Перемишля, з Києва до Перемишля через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль та Львів, а також поїзд Київ — Кишинів.

Що відомо

З початку повномасштабного вторгнення Росії "Укрзалізниця" перевезла 277 іноземних делегацій, евакуювала 4 мільйони громадян, зокрема мільйон дітей. Медичними поїздами евакуювали 2,5 тисячі поранених.

Читайте також

За три години з Києва: до Черкас вперше прибув швидкісний потяг

"Укрзалізниця" запускає нові поїзди з Харкова до Краматорська та Слов'янська: розклад

На початок