У Броварах поліція перевіряє навчальні заклади через повідомлення про можливий теракт

У Броварах поліція перевіряє навчальні заклади через повідомлення про можливий теракт

Ексклюзивно
У Броварах поліція перевіряє навчальні заклади через повідомлення про можливий теракт
. Фото: Поліція Київської області/Facebook

У Броварах на Київщині школярів відпустили додому через повідомлення про можливий теракт. Поліція обстежує навчальні заклади. Інформація про загрозу поки не підтвердилась. Підозрілих людей чи предметів не виявлено.

Як повідомили Суспільному в Управлінні освіти та науки Броварської міської ради, навчальні заклади міста у ніч проти 23 січня отримали електронного листа з погрозами щодо учнів. Текст написаний російською мовою. Невідомий автор представився нібито "випускником психлікарні", а нині — учасником терористичного угруповання ІДІЛ. Він заявив про наміри прийти зі зброєю до деяких шкіл і відкрити стрілянину по учнях. Після отримання погроз керівництво управління освіти звернулося до правоохоронців. "О 12:45 навчання у броварських школах було припинено", — уточнила начальник Управління освіти та науки Броварів Оксана Мельник. За її словами, правоохоронці прибули з перевірками до 11 навчальних закладів міста.

У пресслужбі поліції Суспільному прокоментували, що перевірка закладів освіти у Броварах триває. Після отримання повідомлення про загрозу за вказаними адресами негайно прибули співробітники Броварського управління поліції Київщини та інші служби. Усіх дітей та персонал негайно евакуювали. Як поінформувала речниця поліції Київської області Ірина Прянішнікова, наразі повідомлення про загрозу учням чи навчальному процесу не підтвердилися у жодній із шкіл чи ліцеїв на території міста.

поліція, школи, перевірки
Фото: Поліція Київської області/Facebook

Офіційно дозвіл на повернення школярів і вчителів до навчальних закладів правоохоронці дадуть після повного обстеження приміщень і територій та завершення усіх безпекових заходів. Поліцейські також розшують автора листа з погрозами на адресу навчальних закладів.

Що відомо про погрози на адресу шкіл Київщини

Столичні правоохоронці 15 грудня перевірили інформацію про нібито замінування кількох шкіл Києва. Вибухонебезпечних предметів не виявили.

7 жовтня також повідомлялось про ймовірне замінування шкіл Києва. У навчальних закладах провели евакуацію дітей, а правоохоронці перевірили приміщення на наявність вибухонебезпечних предметів.

Також правоохоронці перевіряли інформацію про замінування столичних шкіл 29 вересня. Вчителі евакуйовували дітей у безпечні місця. Інформація про мінування не підтвердилася.

Читайте також

Для безперервного освітнього процесу. В українських вишах створять інноваційні укриття

На початок