На всіх станціях київського метро буде безплатний швидкісний Wi-Fi

На всіх станціях київського метро буде безплатний швидкісний Wi-Fi

На всіх станціях київського метро буде безплатний швидкісний Wi-Fi
. Фото: КМДА

На всіх станціях Київського метрополітену встановлять обладнання для безоплатної мережі Wi-Fi. Про це йдеться у відповіді КМДА на петицію, яку зареєстрували 1 листопада 2022 року і яка набрала необхідні для розгляду 6 тисяч підписів.

Автор ініціативи Владислав Куява закликав столичну владу встановити у столичному метро безкоштовний швидкісний Wi-Fi.

"Наразі мобільний інтернет не витримує того пікового навантаження під час масштабних повітряних тривог, тому кияни могли б отримати додатковий спосіб зв'язку. До того ж обладнання (кабелі, Wi-Fi роутери та ін.) все ще знаходиться на станціях", — зазначив він.

У відповіді на петицію мер Києва Віталій Кличко повідомив, що на станціях столичного метрополітену обладнання для безплатного Wi-Fi триває вже кілька років.

"Wi-Fi на 12 станціях Київського метрополітену – "Дніпро", "Арсенальна", "Хрещатик", "Театральна", "Університет", "Майдан Незалежності", "Площа Льва Толстого", "Палац спорту", "Олімпійська", "Лук’янівська", "Золоті ворота", "Кловська" та створено інфраструктуру в 33 потягах (165 вагонах) рухомого складу", — йдеться у відповіді.

За словами мера, через військову агресію Російської Федерації проти України інвестори призупинили роботи щодо оснащення Wi-Fi у метро.

Технічне обладнання, яке на сьогодні встановлено на станціях київської підземки, проходить тестування з метою забезпечення можливості відновлення роботи мережі Wi-Fi.

Що відомо про роботу київського метро

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну станції київського метрополітену перейшли в режим укриття. Транспортних перевезень не здійснювалось.

Метрополітен столиці відновив перевезення пасажирів ранком 28 лютого. Потяги курсували без зупинки на станціях у центрі міста з інтервалом 40 хвилин.

У Києві з 21 квітня рух поїздів метро відновили до станції “Лісова”. Наприкінці квітня у КМДА уточнили режим роботи метро під час повітряних тривог. Зокрема, із пересадочних вузлів відновили роботу "Золоті ворота" — "Театральна"; "Площа Льва Толстого" — "Палац спорту". Без зупинки поїзди слідували повз станції: "Майдан Незалежності", "Хрещатик”, "Кловська”.

З 16 травня у Києві відновлено електронну плату за проїзд у комунальному громадському транспорті: як в метро, так і в наземному.

20 грудня у Києві для пасажирів відкрили дві станції столичного метрополітену — "Майдан Незалежності", "Хрещатик" і перехід між ними. На станції "Хрещатик" поки працюватиме на один вестибюль.

Забезпечити зручність перебування на станціях метрополітену та встановити більше лавок просять жителі столиці. Відповідну петицію підтримали кияни на сайті Київської міської ради.

Читайте також

У столичному метро тепер доступні сидіння під час тривог

На початок