Київ отримав три автобуси з Фінляндії — Кличко

Київ отримав три автобуси з Фінляндії — Кличко

Київ отримав три автобуси з Фінляндії — Кличко
. Автобус, який привіз гуманітарну допомогу в Київ із фінського міста Тампаре Фото: Віталій Кличко/Telegram

Київ отримав від фінського міста Тампере три пасажирських автобуси. В них також привезли гуманітарну допомогу, яку зібрали для киян міська влада Тампере спільно з громадянами Фінляндії.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Через постійні атаки російського агресора і його спроби залишити столицю й Україну без електроенергії, українці відчувають дефіцит електроенергії. А нам вкрай важливо забезпечити роботу наземного пасажирського транспорту. Нагадаю, що сьогодні на всіх тролейбусних і трамвайних маршрутах міста у нас працюють автобуси", — каже Кличко.

Мер нагадав, що Тампере постійно надсилає українській столиці гуманітарну допомогу. А на початку широкомасштабної агресії Росії фінське місто прийняло багато наших громадян, які рятувалися від війни.

Кличко зауважив, що Тампере — перше місто, з яким Київ підписав у 1954 році угоду про побратимство.

Від яких ще країн Київ отримує автобуси

У серпні 2022 року мер Києва Віталій Кличко передав міським комунальним підприємствам 19 автобусів і 3 сміттєвози. Автобуси та спецтехніку місто отримало як допомогу від німецьких партнерів.

1 жовтня 2022 року у Києві вийшли на маршрути 11 автобусів, які столиця отримала від Риги (Латвія) як допомогу. У січні цього року Рига планує передати ще 10 автобусів для Києва. Латвійці наповнять їх гуманітарною допомогою, аби вони не їхали порожніми.

З 2 грудня на київських маршрутах курсують 18 автобусів Mercedes. Їх передали німецькі міста Мюнхен, Зевен, Ганновер та Регензбург як допомогу.

У грудні Київ отримав чотири двоповерхові автобуси, які передала берлінська транспортна компанія. У Німеччині ці автобуси використовувалися протягом 12 років. Перед відправленням до Києва вони пройшли підготовку в ремонтних майстернях.

Читайте також

Центр Києва може стати пішохідним — петиція

Обери дерево. Кияни можуть запропонувати свій варіант озеленення Куренівського парку

В Ірпені реєструють на фіндопомогу. Хто може її отримати

На початок