За три місяці тренінги з поведінки у кризових ситуаціях пройшли майже 6 тисяч мешканців Києва. Про це повідомив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.
Загалом провели 228 тренінгів, де навчали надавати домедичну допомогу, правильно поводитись при ядерній і хімічній загрозах та з вибухонебезпечними предметами. Тренінги проходили у громадських просторах VcentrіHUB Голосіївського, Шевченківського та Оболонського районів.
"Найгірший ворог у критичних ситуаціях – це паніка. Саме тому дуже важливі базові теоретичні та практичні знання, які допоможуть не панікувати, а згуртуватися і правильно діяти під час надзвичайних подій", – зазначив Лелюк.
Лекції були розраховані на всіх охочих киян, а також працівників міської влади, столичних райдержадміністрацій і підприємств критичної інфраструктури. Їх проводили кваліфіковані інструктори з домедичної допомоги й тактичної медицини та фахівці "Муніципальної охорони".
У КМДА обіцяють і надалі проводити такі тренінги для мешканців міста.
Що відомо
Влітку в метро проводили безпекові тренінги. Рятувальники, сапери, медики і психологи ДСНС розповідали, де сховатися від обстрілу, як облаштувати укриття та надавати першу домедичну допомогу.
Тренінги з домедичної допомоги, які організовують в метро, стають дедалі популярніші серед киян. Так, 18 листопада понад 2600 містян навчилися основним прийомам порятунку життя. З огляду на попит їх вирішили проводити кожну третю п’ятницю місяця. Один з останніх проводили 16 грудня.
Читайте також
У Києві відновила роботу обласна лікарня інтенсивного лікування з міста Маріуполь
ГУР закликає не перераховувати кошти на армію невідомим "благодійникам"