Зранку, 20 грудня, в усіх районах Києва кілька годин було відсутнє водопостачання через відключення водопровідних насосних станцій від енергоживлення. У "Київводоканалі" закликають жителів столиці запасатися питною і технічною водою, поки тривають аварійні чи стабілізаційні відключення електроенергії.
У компанії Суспільному розповіли, якими обсягами води треба запасатися і в яких умовах її необхідно зберігати.
Як пояснили у "Київводоканалі", запаси питної і технічної води розраховуються відповідно до потреб споживання. Рекомендовано не більше 20 літрів на 1 особу на добу, із них 3 літри — це питна вода.
"Умови зберігання води: у прохолодному, темному місці, уникаючи потрапляння прямих сонячних сонячних променів, у герметичній чистій тарі не більше двох тижнів", — розповіли у "Київводоканалі".
У компанії додали, що у разі тривалої відсутності електроенергії і водопостачання у Києві визначили пункти розливу питної води з подальшим транспортуванням до населення.
Що відомо про ситуацію з водопостачанням у Києві
16 грудня після масованої ракетної атаки Росії у всіх районах Києва були перебої з водопостачанням через пошкодження енергоінфраструктури. Воду киянам повернули наступного дня.
20 грудня у Києві після кількагодинної відсутності води відновили систему водопостачання. Насосні агрегати на водопровідних насосних станціях запустили в роботу, повідомив мер Києва Віталій Кличко.
Мапу безкоштовної питної води в Києві можна знайти у додатку "Київ Цифровий". Також переглянути мапу можна перейшовши за посиланням.
Читайте також
Як оплатити послуги водопостачання під час блекауту — поради Київводоканалу