У Київській області сховища є в 895 школах і садочках. Там діти навчаються офлайн або у змішаному форматі. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
"Навчання в умовах війни – це виклик для всіх нас: батьків, освітян і дітей. Попри складні умови дбаємо, щоб школярі отримували освіту в безпеці", — зазначив він.
Так в одній із броварських шкіл облаштували два містких сховища, в яких одночасно можуть перебувати понад 700 дітей.

У цих укриттях є Wi-fi, коли ж немає світла, їхню життєдіяльність забезпечує генератор. Окрім цього, там є необхідні запаси води, гігієнічні засоби та аптечки.
Поки 81 школа області працює дистанційно, адже там поки не облаштовані укриття.
"За бажанням батьків учнів із 35 таких шкіл, де немає укриттів, підвозять до закладів освіти, що знаходяться поряд і працюють офлайн або в змішаному форматах", – розповів Кулеба.
Що відомо
- Станом на початок грудня на Київщині відновили 89 закладів загальної середньої освіти та 45 закладів дошкільної освіти. Ще у 33-ох освітніх установах роботи тривають.
- Раніше голова КОВА інформував, що на Київщині внаслідок бойових дій були пошкоджені понад 200 закладів освіти та 112 культурних установ. 11 шкіл – повністю зруйновані, 52 – потребують капітального ремонту, 146 – підлягають поточному ремонту. На відновлення понівеченої інфраструктури в Київській області у квітні цього року з резервного фонду держбюджету виділили 400 мільйонів гривень.
- Станом на початок вересня у Київській області відновили роботу 675 закладів дошкільної освіти. Із них 602 заклади комунальної та 73 – приватної форм власності. Працюють в очному, змішаному форматах та дистанційно.
Читайте також
"Солом'янські котики" відкриють "Теплиці" у 10 столичних школах
У Києві в центрах фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" облаштують укриття