Київ отримає двоповерхові автобуси з Берліну

Київ отримає двоповерхові автобуси з Берліну

Київ отримає двоповерхові автобуси з Берліну
. Фото: rbb24.de

Київ отримає чотири двоповерхові автобуси, які передасть берлінська транспортна компанія Berliner Verkehrsbetriebe (BVG). Про це повідомила їхня пресслужба.

У Берліні ці автобуси використовувалися протягом 12 років. Перед відправленням до Києва вони пройшли підготовку в ремонтних майстернях BVG.

Також транспортна компанія Німеччини передає для Львова запчастини для трамваїв Tatra. Таким чином BVG хоче допомогти Україні у відновленні транспортної інфраструктури.

Що відомо

  • З 2 грудня на київських маршрутах курсуватимуть 18 автобусів Mercedes. Їх передали німецькі міста Мюнхен, Зевен, Ганновер та Регензбург як допомогу.
  • 1 жовтня у Києві вийшли на маршрути 11 автобусів, які столиця отримала від Риги (Латвія) як допомогу.
  • У липні Київ, завдячуючи іноземним партнерам, отримав 12 пожежних і пожежно-рятувальних автомобілів і 7 карет швидкої допомоги від німецьких і польських партнерів та рятувальне спорядження зі Швейцарії.
  • У серпні мер Києва Віталій Кличко передав міським комунальним підприємствам 19 автобусів і 3 сміттєвози, які місто отримало від приватних транспортних підприємств з чотирьох німецьких міст – Мюнхена, Регензбурга, Ганновера та Зевена.

Читайте також

Центр Києва може стати пішохідним — петиція

В Одесі не курсуватимуть трамваї та тролейбуси: у місті діють аварійні відключення світла

На початок