Розтрата 1,5 мільйона гривень під час ремонту школи. Чиновнику повідомили про підозру

Розтрата 1,5 мільйона гривень під час ремонту школи. Чиновнику повідомили про підозру

Розтрата 1,5 мільйона гривень під час ремонту школи. Чиновнику повідомили про підозру
Гроші. Уніан

Старшому інспектору відділу технічного нагляду одного з департаментів Київської обласної державної адміністрації повідомили про підозру за розтрату 1,5 мільйона гривень з бюджетних коштів, які були виділені на ремонт школи на Київщині.

Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

Зазначається, що товариство з обмеженою відповідальністю на підставі договору з Київською обласною державною адміністрацією виконувало роботи з капітального ремонту школи на території однієї з міських рад Білоцерківщини.

"Підозрюваний, розуміючи, що роботи в повному обсязі не виконані, підписав акти приймання виконаних робіт з недостовірною інформацією. Ці документи стали підставою для перерахування товариству бюджетних коштів за нібито виконані роботи",— йдеться у повідомленні.

За висновками будівельно-технічної експертизи, вартість робіт, які фактично не виконані, але внесені у звітну документацію, становить понад 1,5 мільйона гривень.

Чоловіку оголошено про підозру за фактом службового підроблення та розтрати бюджетних коштів за ч.2 ст. 366, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Що відомо

  • Посадовця одного з держпідприємств Київщини підозрюють у службовій недбалості, що призвело до збитків на понад мільйон гривень. Начальник одного з цехів Державного спеціалізованого підприємства "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" підписав акт приймання–передачі спеціального обладнання не перевіривши наявність сертифіката відповідності та інші документи.
  • Голові сільради у Макарівському районі Київської області повідомлено про підозру у розтраті більше 400 тисяч гривень під час ремонту дороги. Роботи в повному обсязі не були виконані, але підозрювана підписала акт та довідку про вартість будівельних робіт з недостовірною інформацію.
  • Колишньому державному секретарю Міністерства закордонних справ України повідомили про підозру у службовій недбалості зі збитками держбюджету на 3 мільйони гривень.

Читайте також

Депозит у банку замість будівництва метро. Суд стягнув з приватної фірми понад 139 мільйонів гривень

Шахрайки виманили мільйон гривень у київських пенсіонерок, знімаючи "порчу"

Київській громаді повернули землі на "Жуковому острові", які хотіли забудувати

На початок