Американський мільярдер побудує у Бучі фабрику-кухню для реформи шкільного харчування

Американський мільярдер побудує у Бучі фабрику-кухню для реформи шкільного харчування

Американський мільярдер побудує у Бучі фабрику-кухню для реформи шкільного харчування
. Фото: Офіс Президента

У Бучі на Київщині презентували проєкт нового підприємства фабрики-кухні, яка має запрацювати 1 вересня 2023 року. Це ініціатива першої леді Олени Зеленської з реформи шкільного харчування, яку запланували ще до початку російського вторгнення. Меценатом проєкту став американський бізнесмен Говард Баффет.

Про це повідомили в Офісі Президента.

На такій фабриці-кухні можна приготувати до 10 тисяч порцій. Тут працюватимуть для шкіл Бучі та двох сусідніх громад – Бородянської та Немішаївської. Під час війни підприємство зможе також годувати переселенців та місцевих жителів.

Меценатом проєкту став американський бізнесмен Говард Баффет, який виявив бажання допомогти українцям з деокупованих територій.

У Бучі побудують фабрику-кухню, яка годуватиме школи, переселенців та місцевих
Олена Зеленська та Говард Баффет. Фото: Офіс Президента

"У перші місяці російського вторгнення йшлося не про принципи харчування, а про те, щоб дітям і дорослим взагалі було що їсти. Але зараз ми розпочинаємо навчальний рік. У дітей буде найкраще здорове харчування, як ми й планували ще до російського нападу", – наголосила Зеленська.

Приготування в одному місці дозволить зекономити на електроенергії та воді, а також якісно проконтролювати технологічний процес. Фабрика-кухня у Бучі стане пілотним проєктом, який згодом поширять на інші регіони. Одне підприємство зможе забезпечувати харчуванням 30-40 навчальних закладів.

"Це великий проєкт для громад. У нас багато шкіл, які повністю чи частково зруйновані. Загалом у країні понад 225 зруйнованих шкіл, які ввійшли до Fast Recovery Plan і які ми хочемо швидко відновити, тож просимо допомоги в наших міжнародних партнерів", – зазначив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Що відомо

  • Для реформи шкільного харчування напрацювали три варіанти організації кухонь у навчальних закладах:
  • Кухня повного циклу для тих шкіл, де є економічна доцільність і технічно-технологічна можливість. Там усе готують на місці з нуля.
  • Опорні кухні, у яких з однієї потужної кухні гарячу їжу транспортують до сусідніх шкіл.
  • Фабрика-кухня, де великий обсяг постачання, окрема будівля, у якій готують, охолоджують їжу й транспортують до багатьох шкіл.

Читайте також

Столичним школам не рекомендують проводити святкові лінійки 1 вересня

У Маріуполі окупанти анонсують на 1 вересня відкриття 16 шкіл

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

На початок