У столичному метро відбудуться безпекові тренінги

У столичному метро відбудуться безпекові тренінги

У столичному метро відбудуться безпекові тренінги
.

У Києві 19 серпня на станції метро "Дорогожичі" проведуть безпекові тренінги. Де сховатися від обстрілу, як облаштувати укриття та надавати першу домедичну допомогу навчатимуть рятувальники, сапери, медики і психологи ДСНС.

Про це повідомляє пресслужба КП "Київський метрополітен".

Під час тренінгу учасники зможуть дізнатися як правильно організувати укриття в будинку або в офісі, надати першу домедичну допомогу при кровотечах і вибухових травмах, які речі брати із собою у сховище та як подолати паніку, страх, тривогу, ступор.

Приєднатися до навчань можуть усі охочі, навчання проходитимуть з 11:00 до 15:00. Тренінг на станції метро "Дорогожичі" буде завершальним у серпні.

Що відомо

  • 11 серпня у вестибюлі станції метро "Героїв Дніпра" пройшли безпекові тренінги.
  • У Києві на станції метро "Золоті ворота" 27 липня співробітники ДСНС і товариства Червоного Хреста провели для пасажирів безпекові тренінги. Працювали 4 локації: сапери, спеціалісти цивільного захисту, медики Товариства Червоного Хреста України та психологи ДСНС.
  • У Києві з 25 липня проводили безплатні тренінги з мінної безпеки. Протягом тижня його могли відвідати діти і дорослі.
  • 1 червня у Київській області презентували просвітницьку програму для батьків та їхніх дітей щодо небезпеки мін та снарядів.
На початок