У Києві створять військовий цвинтар для почесних поховань

У Києві створять військовий цвинтар для почесних поховань

У Києві створять військовий цвинтар для почесних поховань
. КМДА

Київрада проголосувала за розробку проєкту землеустрою для військового кладовища вздовж вулиці Олени Теліги в Шевченківському районі столиці.

Про це в Telegram повідомив міський голова Віталій Кличко.

"Йдеться про символічне в нашій історії місце — поруч з урочищем Бабин Яр. Україна переживає сьогодні велику трагедію і проходить через великі випробування – наші воїни, патріоти, герої української нації, гинуть за свободу і незалежність нашої держави. І наш обов’язок – вшанувати їх подвиг та пам’ять про героїв”, — написав Кличко.

Зазначимо, що під час німецької окупації Києва у Другій світовій війні в Бабиному Яру розстріляли понад 150 000 євреїв, ромів і військовополонених.

Що відомо

  • 1 березня у Києві російські війська стріляли по телевежі. Трапилось потрапляння в апаратну мовника на телевежі. Через це деякий час канали не будуть працювати. Найближчим часом увімкнуть резервне мовлення частини каналів.
  • Внаслідок обстрілу телевежі п'ять людей загинули, ще п'ять отримали поранення.
  • Президент України Володимир Зеленський та міністр закордонних справ Дмитро Кулеба відреагували на обстріли телевежі та Бабиного Яру в Києві. Також вони порівняли дії Росії з діями нацистами.
Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 141. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок