Київська прокуратура та ДФС прийшли з обшуками до КМДА

Київська прокуратура та ДФС прийшли з обшуками до КМДА

Київська прокуратура та ДФС прийшли з обшуками до КМДА
. Київська міська прокуратура

Київська міська прокуратура спільно з Державною фіскальною службою проводить обшуки у приміщеннях Київської міської державної адміністрації.

"Київська міська прокуратура спільно із ГУ ДФС у м. Києві проводять обшуки в приміщеннях КМДА, а також в офісі приватного підприємства та за місцем проживання його директора, в межах розслідування кримінального провадження щодо заподіяння міському бюджету збитків на майже 19,5 млн гривень", — повідомили у пресцентрі прокуратури.

Як відзначається, досудовим розслідуванням встановлено, що директор приватного підприємства в 2013 році, придбав нерухомість на комунальній землі, однакумисно не уклав договір оренди земельної ділянки, а користувався нею безоплатно. Через це територіальній громаді столиці було завдано шкоду в розмірі майже 19,5 млн гривень.

"Крім того, в межах кримінального провадження тривають обшуки в приміщенні Київської міської державної адміністрації, службові особи якої можуть бути причетні до вказаних правопорушень", — наголосили у відомстві.

Наразі директору приватного підприємства складено підозру у порушенні за статтею Кримінального кодексу "зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми".

Що відомо

  • Подільська окружна прокуратура Києва спільно з Департаментом стратегічних розслідувань столичної Нацполіції проводять обшуки в офісі комунального підприємства "Спецжитлофонд" за підозрою у розкраданні 10,5 мільйона гривень.
  • Розтрата мільйона гривень. Прокуратура вручила підозру службовцям КП "Плесо".
  • Невідомі від імені столичної прокуратури розсилали електронні листи з вірусом.
  • 27 липня 2020 року генпрокурорка Ірина Венедіктова призначила на посаду керівника прокуратури Києва Олега Кіпера, який останніх півтора місяця обіймав посаду заступника прокурора Києва.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок