У Кропивницькому утворили стихійне сміттєзвалище

У Кропивницькому утворили стихійне сміттєзвалище

У Кропивницькому утворили стихійне сміттєзвалище
. undefined

Стихійне сміттєзвалище утворили на вулиці Фортечна у Кропивницькому. Про це Суспільному розповів начальник міської спецінспекції з благоустрою Андрій Максюта. За його словами, нині працівники спецінспекції перевіряють, чи є у жителів вулиці договори на вивіз сміття.

Андрій Максюта каже, сміттєзвалище утворилося за місяць: "Величезний смітник, побутове сміття, яке туди накидали люди. Є певна проблема зі спуском до цього місця, і з підйомом сміття звідти. Тому що це тільки смітити легко, а прибрати в таких місцях дуже і дуже важко".

Ось що розповів Анатолій Сєлєзєнь, який живе в будинку поблизу сміттєзвалища: "Регулярно, кожного тижня приїжджає машина, в суботу зранку і забирає те, що виносять жителі. А дехто кидає у ці кручі - це місцеві. Я сам бачив".

У мешканців всіх сорока дев’яти будинків на вулиці Фортечна укладені договори на вивіз сміття – каже начальник юридичного відділу підприємства "Екостайл" Андрій Коренчук. Каже - сміття вивозять щосуботи: "Пункти збору розраховані на кілька домоволодінь, орієнтовна відстань між пунктами збору - сто метрів. Договори укладені з усіма. А ті відходи на валах - від мешканців, які не дотримуються правил благоустрою".

За словами Андрія Максюти, територію Фортечних валів утримує комунальне підприємство "Благоустрій". Начальник цього підприємства Віктор Луценко розповідає: "Наше підприємство цю проблему взяло до графіку робіт, які плануємо розпочати з наступного тижня. Це буде надзвичайно складно фізично організувати таку роботу. Там крутий схил, але ми будемо намагатися ліквідувати це сміттєзвалище".

Говорить - наводити тут лад почнуть з наступного понеділка.

За викинуте сміття передбачений штраф – каже Андрій Максюта: "Від трьохсот сорока до тисячі триста шістдесяти гривень для фізичних осіб та для підприємців від восьмиста п’ятдесяти до тисячі семисот гривень".

Додає, щоб виписати штраф, треба зловити порушника на місці, та зафіксувати факт викидання сміття.

На початок