Чи готовий Кропивницький до опалювального сезону

Чи готовий Кропивницький до опалювального сезону

Чи готовий Кропивницький до опалювального сезону
. freepik.com

У Кропивницькому на 100% до опалювального сезону готові теплогенеруючі об'єкти, комунікації потребують постійного догляду. Про це Суспільному розповів директор комунального підприємства "Теплоенергетик" Олекасандр Чельник. З його слів, теплові мережі – у критичному стані, від поривів застрахуватися неможливо.

Олександр Чельник розповів, що протягом проблему зношеності теплових мереж може вирішити капітальна їх заміна (330 кілометрів труб – ред.).

"Міський бюджет не здатен забеспечти грошима такий ремонт. Це мільярди гривень".

Що відомо

  • Міський голова Кропивницького Андрій Райкович, на апартній нараді 21 вересня, сказав, що усі школи, дитсадки, університети, лікарні, поліклініки та амбулаторії Кропивницького отримали акти готовності до роботи в опалювальний період. До початку жовтня 2020 року мають провести випробування мереж і відремонтувати місця поривів.
  • Кропивницьке комунальне підприємство "Теплоенергетик" має 723 мільйона гривень боргу. З них - 106 мільйонів гривень винні містяни за користування централізованим опаленням. Через борги, за словами директора підприємства Олександра Чельника – опалювальний сезон у Кропивницькому на межі зриву.
  • За борги перед енергопостачальниками з червня було знеструмлено 22 котельні і теплоелектроцентраль.
  • У цьому опалювальному сезоні менше 20 тисяч абонентів центрального опалення. Всі виробничі потужності були "Теплоенергетика" розраховані на 100 тисяч абонентів. При цій динаміці зменшення кількості споживачів підприємство стало збитковим.

Читайте також

На початок