У Хмельницькому безкоштовно вакцинують від грипу лікарів

У Хмельницькому безкоштовно вакцинують від грипу лікарів

У Хмельницькому безкоштовно вакцинують від грипу лікарів
. Фото: Суспільне.

У Хмельницькому медичним працівникам пропонують безкоштовно вакцинуватися від грипу. Задля цього кожен медичний заклад за власні кошти купує вакцину. 58 доз вакцин від грипу отримали і у поліклініці Хмельницької міської дитячої лікарні для вакцинації працівників медзакладу.

Про це Суспільному розповів завідувач поліклініки комунального підприємства «Хмельницька міська дитяча лікарня» Ігор Бойко.

За його словами, на вакцини витратили понад 10 тисяч гривень з бюджету лікарні.

Лікар-травматолог Микола Куций розповідає, щеплення від грипу робить за планом.

«У цьому світі давно вже визнано, що щеплення рятує від багатьох негараздів. Тому я щороку намагаюся робити щеплення від грипу, аби не захворіти в епідемічний період», - каже Микола Куций.

Для поліклініки Хмельницької дитячої лікарні закупили 58 доз вакцини на суму 10 тисяч гривень. Фото: Суспільне.
Для поліклініки Хмельницької дитячої лікарні закупили 58 доз вакцини на суму 10 тисяч гривень. Фото: Суспільне. Фото: Суспільне.

Медсестра Юлія Стельмах проводить щеплення в маніпуляційному кабінеті. Каже, сама теж планує вакцинуватися. За її словами, працівники поліклініки перед щепленням можуть звернутися за консультацією щодо стану здоров’я до лікарів.

Лікар-консультант поліклініки Надія Лазаренко говорить - для працівників закладу вакцини є безкоштовними. Розповідає, що щеплення від гриппу потрібно робити через місяць після будь-якого іншого щеплення, та бути здоровим.

Завідувач дитячої поліклініки Ігор Бойко каже - усього вакцин їм передали 58 доз, але охочих вакцинуватися виявилося більше.

«Потреба у вакцинації існує , тому плануємо закупити ще додатково вакцину для персоналу. Лікарі та медсестри знаходяться на передовій ланці надання медичної допомоги, у групі ризику захворюваності на сезонний грип та інші інфекційні захворювання», – додає Ігор Бойко.

Читайте також:

На початок