У Хмельницькому госпіталі ветеранів одночасно лікуватимуть пацієнтів з COVID-19 та хворобами серця

У Хмельницькому госпіталі ветеранів одночасно лікуватимуть пацієнтів з COVID-19 та хворобами серця

У Хмельницькому госпіталі ветеранів одночасно лікуватимуть пацієнтів з COVID-19 та хворобами серця
. Фото: Суспільне Поділля

У Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни, який готують для прийому хворих з COVID-19, одночасно лікуватимуть пацієнтів з хворобою серця, котрі входять до групи ризику.

Про це Суспільному розповів перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш.

В обласному госпіталі ветеранів війни, наразі, під'єднують кисневі точки до ліжок, які планують виділити для лікування хворих з коронавірусною інфекцією, розповідає завідувачка терапевтичного відділення госпіталю ветеранів війни Анжела Бартко.

"Госпіталь буде повністю розділений на дві частини, для хворих з коронавірусом та інших пацієнтів. Також, буде окремий вхід, і окремо розташований харчоблок", - говорить Анджела Братко.

В обласному госпіталі ветеранів війни, наразі, під'єднують кисневі точки до ліжок, які планують виділити для лікування хворих з коронавірусною інфекцією. Фото: Суспільне Поділля
В обласному госпіталі ветеранів війни, наразі, під'єднують кисневі точки до ліжок, які планують виділити для лікування хворих з коронавірусною інфекцією. Фото: Суспільне Поділля. Фото: Суспільне Поділля

За словами директора обласного серцево-судинного центру Андрія Кланци, те що приміщення госпіталю ветеранів війни та обласного серцево-судинного центру спільні, ускладнить їхню роботу.

"Безумовно це буде дуже складно, тому, що це не ізольовані приміщення, і сам заклад не є ізольованим повністю", - говорить Андрій Кланци.

Додає, наразі постає питання, як розподілити прийом хворих з коронавірусом та пацієнтів, яким потрібна допомога профілю госпіталю з проблемами захворювань серця.

"Ми маємо тут кардіохірургію, проводимо оперативні втручання на відкритому серці. Так, це ускладнює нашу роботу, тому, що все ж таки наші пацієнти, вони такі, що їм небезпечно захворіти на COVID-19. Тому ми безумовно хвилюємося, але готуємося до прийому", - говорить чоловік.

Головний бухгалтер госпіталю Вікторія Нагорна каже, угоди із Національною службою здоров’ я України на лікування хворих з коронавірусною інфекцією ще не підписали.

Що відомо

На початок