Понад сотню випускників отримали дипломи Хмельницького вищого професійного училища №11, розповів його директор Василь Селізар. Керівники комунальних і приватних підприємств прийшли на випускний запропонувати свої вакансії.
Чи вдається працевлаштуватись молодим людям з робітничими спеціальностями — у матеріалі Суспільне Хмельницький.
Діана Лазаренко випускниця училища. Дівчина розповіла, що з майбутнім працевлаштуванням поки що не визначилась: "Я навчалася на спеціальності майстер тепличного господарства, також третій курс — продавець продовольчих товарів. Можливо спробую працювати у якійсь компанії, потім плануватиму відкриття бізнесу".
Таку ж спеціальність здобула Аліна Бондарук, яка вже знайшла роботу під час практики: "Працюватиму в магазині й спробую стати адміністратором, але до цього ще треба дорости. Далі піду навчатись на менеджера".
Андрій Євтушок отримав диплом токаря-слюсаря. Хлопець вже шукав роботу під час навчання. З його слів, майбутня зарплата залежатиме від вмінь здобутих в училищі.
"За три роки в училищі я багато чого навчився, зокрема виточувати різні деталі. Зараз маю деякий підробіток, ходжу на роботу й мені подобається".
У день вручення дипломів запропонувати вакансії прийшли роботодавці. Один з них — Володимир Бацуца, його приватна фірма потребує п'ять робітничих спеціальностей.
"Нам потрібні всі машинобудівельні професії: зварювальники, програмісти, токарі, конструктора, фрезерувальники. Наразі в мене вже вісім людей проходить практику".
Практику на "Електротрансі" за три роки пройшли понад 100 учнів 11 училища, розповів керівник підприємства Сергій Бобух: "Наразі з тих, хто у нас був на практиці, ми розглядаємо 10 претендентів на посади слюсарів ремонтників й зварювальників".
Як розповів Василь Селізар, сьогодні з училища випустилось 112 учнів: "Практично всі вони вже працевлаштовані. Загалом у нас навчається 380 учнів".
Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.