Хмарно і без опадів: якою буде погода на Хмельниччині 26 червня

Хмарно і без опадів: якою буде погода на Хмельниччині 26 червня

Берег ставу в одному з населених пунктів Хмельниччини
Берег ставу в одному з населених пунктів Хмельниччини, червень 2024. Суспільне Хмельницький

Завтра, 26 червня, на території Хмельницької області синоптики прогнозують мінливу хмарність. Максимальна температура повітря становитиме 29°C тепла.

Про це Суспільне Хмельницький розповіла завідувачка сектору метеорологічних прогнозів обласного гідрометеоцентру Юлія Грабар.

За її словами, температура повітря в Хмельницькому вночі буде 12-14°C тепла, вдень — 25-27°C тепла. В області вночі температура становитиме 11-16°C тепла, вдень — 24-29°C тепла. Упродовж доби на території регіону опадів не передбачають, вітер буде південно-східний 5-10 метрів за секунду.

Юлія Грабар зазначила, у першій половині другої декади червня спочатку була прохолодна, згодом тепла, а в окремі дні жарка погода.

"Протягом декади випадали слабкі та помірні опади — 40-79% від норми. Запаси продуктивної вологи під сільськогосподарськими культурами знаходилися на доброму та оптимальному рівнях. Озимі та ярі культури перебувають у фазі молочної стиглості. У теплолюбних культур відмічається листоутворення та цвітіння".

Завідувачка сектору метеорологічних прогнозів обласного гідрометеоцентру розповіла, високі температури повітря й достатня вологозабезпеченість створили сприятливі умови для росту, розвитку та формування врожаю сільськогосподарських культур.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок