"Ми боремося за кожного українського захисника": у Хмельницькому відбулась 96 акція "Поверніть Героїв з полону"

"Ми боремося за кожного українського захисника": у Хмельницькому відбулась 96 акція "Поверніть Героїв з полону"

Сьогодні, 14 червня, у Хмельницькому відбулась 96 акція "Поверніть Героїв з полону". До неї долучились сімдесят українців, більшість з яких — рідні військовополонених і безвісти зниклих.

Про це Суспільне Хмельницький розповіла співкоординаторка акції "Поверніть Героїв з полону" Наталія Кошай.

"Ми закликаємо всіх фотографувати нашу акцію і плакати, розміщати у своїх соцмережах, щоб весь світ знав, що ми боремося за кожного українського захисника. Ми будемо тут стояти, допоки всі наші не повернуться додому", — зазначила Наталія Кошай.

Хмельничанка Олена чекає сина
Хмельничанка Олена чекає сина, 14 червень 2024. Суспільне Хмельницький

За словами хмельничанки Олени, із серпня 2023 року її син виконував бойові завдання на Донеччині. Під час одного з них у грудні минулого року він зник безвісти.

"Син мені сказав: "Мамо, коли мені буде 18, я все одно піду служити, я не можу бути тут, мушу щось робити". О 24:20 ми з ним спілкувалися. Зараз мені прийшов акт про службове розслідування. Виявляється, що він після цього пішов на позицію. Я так розумію, їх відправили в терміновому порядку. О четвертій ранку на них наскочила диверсійно-розвідувальна група. Коли вони відійшли, не було тіл, нікого і нічого не було", — розповіла жінка.

Хмельничанка Ірина чекає брата
Хмельничанка Ірина чекає брата, 14 червня 2024. Суспільне Хмельницький

Хмельничанка Ірина зазначила, чекає на звістку від брата — українського добровольця. Родині повідомили, він зник безвісти.

"Те, що він у полоні, офіційно не підтверджено. Але через тиждень після того, як він зник, РФ виставила фотографію. Ми впевнені, що на ній мій брат. Але вже рік жодної інформації, дзвіночка, абсолютно нічого немає. Плакат ми готували самі, його передали мені мої батьки для того, щоб я вийшла і кожному донесла, що ні один не буде забутий", — розповіла Ірина.

За словами співкоординаторки Наталії Кошай, наступна акція "Поверніть Героїв з полону" запланована в обласному центрі 21 червня.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок