У Хмельницькому волонтери передали військовим 16 автівок для фронту

У Хмельницькому волонтери передали військовим 16 автівок для фронту

Пікапи, автомобілі підвищеної прохідності, мікроавтобуси та мінівени сьогодні, 29 травня, передали хмельницькі волонтери військовослужбовцям Збройних сил України. Усі шістнадцять автівок — з Британії та розраховані на виконання різнопланових задач, розповідає волонтер благодійного фонду "Волонтери Поділля" Олег Яницький.

Авто на війні є розхідним матеріалом, каже військовослужбовець ЗСУ на псевдо "Туман".

"Обстріли, дороги — усе разом в сукупності призводить до того, що на "передку" автомобілі досить швидко виходять з ладу. Тож сьогодні отримуємо чудовий автомобіль, який поїде, скоріш за все, на північний напрямок нашої країни, де буде виконуватиме логістичні задачі. Він будь-що може робити — від простого вантажоперевезення до поранених", — розповідає військовий.
У Хмельницькому волонтери передали військовим 16 автівок для фронту
Автівки, які передали хмельницькі волонтери військовим. Суспільне Хмельницький

Шістнадцять автівок, здатних виконувати різнопланові задачі ,передали військовослужбовцям ЗСУ, каже голова правління благодійного фонду "Волонтери Поділля" Юрій Смаль.

"Зараз їм проведуть технічне обслуговування, і згідно тих запитів, які розписані і надійшли від наших військових, машини будуть відправлені за призначенням", — каже Юрій Смаль.

За його словами, військові надають запити на певні категорії авто.

"Побажання у військових конкретизовані. Вони потребують буси пасажирські і повнопривідні автомобілі. Такі авто надходять в різній комплектації, різної якості, різних технічних можливостей, але ми все врегульовуємо", — розповідає Юрій Смаль.
У Хмельницькому волонтери передали військовим 16 автівок для фронту
Автомобілі з Британії для військових. Суспільне Хмельницький

Автівки, які сьогодні передають, завезені з Англії, говорить представник благодійного фонду Олег Яницький. Усі вони, каже, приїхали своїм ходом. За п’ятибальною системою, усі на три з плюсом.

"Небайдужі британці передають автівки до мерії Лондона, а мерія Лондона, на підставі угоди, підписаної з британським фондом British-Ukrainian Aid, вже передає в Україну", — каже Олег Яницький.

Всього, за словами Юрія Смаля, з початку повномасштабного вторгнення благодійним фондом "Волонтери Поділля" до ЗСУ було передано понад 200 автомобілів. З них 70 автівок передали за участі британського фонду.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок