На Хмельниччині попрощались зі стрільцем-снайпером Євгенієм Івановським

На Хмельниччині попрощались зі стрільцем-снайпером Євгенієм Івановським

Військовий Євгеній Івановський з Хмельниччини
Військовий Євгеній Івановський. Виконавчий комітет Славутської міської ради

У Славуті, що на Хмельниччині, попрощались зі стрільцем-снайпером Євгенієм Івановським. Воїн загинув 15 травня 2024 року, виконуючи бойове завдання на Донецькому напрямку. Йому було 39 років.

Про це повідомили у виконавчому комітеті Славутської міської ради.

"Євгеній був доброю й спокійною людиною, любив багато читати та захоплювався технікою. Наш захисник виявив неабияку стійкість та мужність у бою за Батьківщину", — йдеться у повідомленні.

За їхньою інформацією, Євгеній Івановський народився 20 травня 1984 року в місті Кіровське (з 2016 року Хрестівка) Донецької області. Згодом разом з родиною переїхав у Славуту, де закінчив місцеву школу. Працював на різних роботах і в Славуті, і за кордоном.

У виконавчому комітеті Славутської міської ради зазначили, 24 лютого 2022 року Євгенія Івановського мобілізували до лав Збройних сил України. Спочатку він служив в одній із військових частин Шепетівського району, згодом — на передовій. Був стрільцем-снайпером у десантно-штурмовій роті військової частини. Воїн загинув поблизу населеного пункту Терни Краматорського району Донецької області. У нього залишилася мама та сестра.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок