Світло вимикатимуть увечері: графік погодинних відключень на Хмельниччині

Світло вимикатимуть увечері: графік погодинних відключень на Хмельниччині

З 20 по 24 травня у Хмельницькій області вимикатимуть світло увечері: з 19:30 по 23:30. Для цього оновили графік погодинних відключень електроенергії, що складається з шести черг.

Про це повідомили в Хмельницькобленерго.

"На 20 травня НЕК "Укренерго" довело дозволену величину потужності для Хмельницької області, але тільки на вечірні години. Протягом дня погодинних відключень не буде. Зверніть увагу, час вимкнення та увімкнення може дещо зміщуватися, оскільки оперативному персоналу потрібен час на пересування між різними об’єктами та на здійснення робіт з дотриманням вимог охорони праці", — йдеться у повідомленні.

Графік погодинних відключень світла на Хмельниччині на період з 20 по 24 травня 2024 року
Графік погодинних відключень світла на Хмельниччині на період з 20 по 24 травня 2024 року. Хмельницькобленерго

У Хмельницькобленерго зазначили, необхідно, щоб споживачі раціонально використовували електроенергію з 18:00 до 24:00.

"Важливо ввечері не вмикати одночасно декілька приладів, вимикати зайве освітлення. У випадку суттєвих змін ситуації в об’єднаній енергосистемі України, отримання додаткових розпоряджень від НЕК "Укренерго" або ж суттєвого зростання обсягу споживання електричної енергії графік може бути змінено", — пояснили в Хмельницькобленерго.

Дізнатися свою чергу можна у розділі "Погодинні відключення", перевірити очікуваний час відновлення розподілу електроенергії — "Відключення за адресою" й "Актуальні відключення".

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок