На Хмельниччині відкрили меморіальні дошки двом військовим

На Хмельниччині відкрили меморіальні дошки двом військовим

Двом захисникам відкрили пам’ятні знаки у Кам’янець-Подільській громаді, що на Хмельниччині. Меморіальну дошку Олегу Беньковському встановили на фасаді Лісковецького ліцею, Миколі Камінському — природничо-економічного факультету КПНУ імені Івана Огієнка.

Про це Суспільне Хмельницький розповіла заступниця завідувача відділу інформаційної діяльності Кам’янець-Подільської міської ради Алла Міхальченко.

Меморіальна дошка Олегу Беньковському з Хмельниччини
Меморіальна дошка Олегу Беньковському, травень 2024, Хмельниччина. Алла Міхальченко

За її словами, Олег Беньковський народився 20 січня 1991 року в селі Параївка, що на Кам’янеччині. Закінчивши школу у селі Лісківці, навчання в коледжі Подільського державного університету за фахом "Механізація сільського господарства". 2015 року чоловік проходив строкову військову службу. 31 жовтня 2022 року його мобілізували до лав ЗСУ. Олег Беньковський на фронті був номером обслуги 2 відділення гранатометного взводу роти вогневої підтримки 3 десантно-штурмового батальйону військової частини. Упродовж певного часу захисника вважали зниклим безвісти. Воїн загинув 26 червня 2023 року, виконуючи бойове завдання поблизу населеного пункту Новомихайлівка Донецької області. Йому було 32 роки.

Меморіальна дошка Миколі Камінському з Хмельниччини
Меморіальна дошка Миколі Камінському, травень 2024, Хмельниччина. Алла Міхальченко

Алла Міхальченко розповіла, Микола Камінський народився 10 травня 1982 року в Кам’янці-Подільському. Навчався у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка і Подільському державному університеті, крім того, — на курсах із комп’ютерних технологій та на зварника. Вмів ремонтувати автомобілі. З початку повномасштабного вторгнення чоловік добровольцем долучився до лав Збройних сил України. Загинув 23 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку у віці 40 років. У нього залишилися дружина, донька, батьки й сестра.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок