На Хмельниччині подекуди пропало світло. З чим це пов'язано

На Хмельниччині подекуди пропало світло. З чим це пов'язано

На Хмельниччині сьогодні, 14 травня, з 21:00 години у багатьох будинках зникло світло. В області запровадили графік аварійних відключень електроенергії.

Про це повідомили у Telegram-каналі компанії "Хмельницькобленерго".

"За розпорядженням НЕК «Укренерго» 14.05.2024 в 21:00 в Хмельницькій області запроваджено графік аварійних відключень. Причиною запровадження графіка аварійних відключень є дефіцит потужності, що виник внаслідок масованих атак на енергетичну інфраструктуру", — йдеться у повідомленні.

У компанії також нагадали, що попередити заздалегідь про застосування графіку аварійних відключень неможливо, рішення про його застосування приймається оперативно для уникнення масштабних технологічних пошкоджень електромереж.

В Укренерго повідомили, що сьогодні, 14 травня, з 21:00 до 24:00 години вимушені запровадити контрольовані аварійні відключення в усіх регіонах України. Причина, зазначають, у значному дефіциті електроенергії в системі внаслідок російських обстрілів та зростання споживання через похолодання.  

Завтра, 15 травня, для промислових споживачів графіки обмеження потужності будуть діяти протягом всієї доби – з 00:00 до 24:00, додають в Укренерго.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок