У Хмельницькому презентували поштову марку "Русскій воєнний флот — до дна!"

У Хмельницькому презентували поштову марку "Русскій воєнний флот — до дна!"

Поштовий конверт й марка "Русскій воєнний флот — до дна!"
Поштовий конверт й марка "Русскій воєнний флот — до дна!", 8 травня 2024, Хмельницький. Суспільне Хмельницький

У Хмельницькому сьогодні, 8 травня, відбулось спецпогашення поштового набору "Русскій воєнний флот — до дна!". Захід відбувся символічно в День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Про це Суспільне Хмельницький розповіла директорка південно-західного регіону "Укрпошти" Олена Дорошенко.

За її словами, набір складається з поштового блоку, двох листівок і конвертів. Марка "Русскій воєнний флот — до дна!" вийшла мільйонним тиражем і є продовженням серії поштових марок воєнного часу "Русскій воєнний корабль..!".

"На марці зображені кораблі, які вже пошкоджені або знищені й стали вагомою втратою для російського флоту. Що цікаво, є ще одна ціль, яка не пошкоджена, це — фрегат "Адмірал Макаров" й він зображений на цій марці. Ми дуже віримо, що буде так, як і з іншими кораблями".
Спецпогашення марки Хмельницький
Лист з марками "Русскій воєнний флот — до дна!", 8 травня 2024, Хмельницький. Суспільне Хмельницький

За штемпелем першого дня на спецпогашення прийшла студентка Анна Цимбалюк. Дівчина розповіла, що спеціально вирішила збирати марки від Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

"Це моя перша марка, в родині їх ніхто не колекціонує. Україна разом із Європою мали нелегкі часи й нині щитом для України є ЗСУ. І в такий день спецпогашення марки набуло особливого значення, тому що це важливо, і пам’ятати про це дуже важливо".
Спецпогашення марки Хмельницький
Анна Цимбалюк прийшла на спецпогашення марки, 8 травня 2024, Хмельницький. Суспільне Хмельницький

Поряд із новим поштовим набором в обіг, зі слів Олени Дорошенко, сьогодні випустили поштову рамку з марок серії воєнного часу. Її вартість півтори тисячі гривень. Тисячу гривень з продажу кожного екземпляру спрямують на закриття збору на машину механізованого розмінування для ДСНС України.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок