У Хмельницькій громаді роздають продуктові набори до Великодня

У Хмельницькій громаді роздають продуктові набори до Великодня

Жителям Хмельницької громади почали роздавати продуктові набори до Великодніх свят. Цьогоріч соцпрацівники планують роздати 1400 наборів у 24 селах громади.

Як розповів Суспільне Хмельницький директор хмельницького територіального центру соціальної допомоги Дмитро Старцун, продукти до свят отримують ті, хто користується послугою "догляд вдома".

За його словами, орієнтовна вартість набору — 200 гривень. Таку допомогу надають четвертий рік поспіль.

"Частково продукти закупляються за кошти місцевого бюджету, також співпрацюємо з блігодійними організаціями. Коли ми отримуємо достатню кількість продуктів, то формуємо їх в набори й розвозимо людям", — сказав Дмитро Старцун.

У продуктовий набір, зі слів чоловіка, входить: ковбаса, хрін, консерва, паска.

У Хмельницькому роздають продуктові набори до Великодня
Олександр отримав продуктовий набір, 1 травня 2024, Хмельницький. Суспільне Хмельницький

Олександр Пудрень сьогодні, 1 травня, отримав продуктовий набір. Чоловік в Іванківці евакуювався з-під Слов’янська. Отримані там поранення від російської зброї, пригадує, лікували вже у Хмельницькому. Доки самостійно пересуватися не може, користується послугами соціального працівника.

"До мене соціальна працівниця щодня приходить, це значно полегшує мені життя. Вона у мене прибирає, купує продукти, бо я самостійно цього зробити не можу", — розповів переселенець.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок