На Хмельниччині висадили "Ліси захисників і захисниць України"

На Хмельниччині висадили "Ліси захисників і захисниць України"

Лісівники висаджують дерева
Працівники філії "Славутське лісове господарство" на двох ділянках висадили 13,5 тис. дерев, квітень 2024. Подільський лісовий офіс

Працівники Подільського лісового офісу висадили понад 136 тисяч сіянців нових лісів на території Хмельниччини, Тернопільщини та Буковини. Створені ліси працівники присвятили військовим.

Про це Суспільне Хмельницький розповіла комунікаційниця Подільського лісового офісу Ольга Ржепянська.

"Створені ліси ми присвятили людям, на яких тримається наша країна — військовим. Це наша шана Героям: тим, які сьогодні в окопах, і тим, які віддали свої життя за мирне майбутнє".

Ініціатива з висадки дерев відбулася в рамках глобального екологічного проєкту "Greening of the Planet". Вона охопила понад 300 учасників з Буковини, Хмельниччини та Тернопільщини. Працівники лісових господарств на 23 локаціях об’єдналися заради спільної мети — підтримати військових, які захищають Україну.

"Сьогодні майже 300 лісівників офісу також на лінії фронту. Всі інші працюють, щоб підтримати військових і наблизити перемогу. Тому, озеленюючи країну, лісівники донатять на ЗСУ, завдяки яким маємо можливість жити, працювати й відновлювати екосистему.

На Хмельниччині "Ліси захисників і захисниць України "висадили у всіх восьми філіях. В основному — це дуб, сосна, модрина.

"Загалом від початку весни на Хмельниччині висадили 2 млн 470 тис. дерев. Весняна лісокультурна кампанія на фініші. Залишилось заліснити деякі підтоплені ділянки в зоні Малого Полісся", — додала Ольга Ржепянська.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок