У Хмельницькому визначили чемпіонів з самбо серед прикордонників

У Хмельницькому визначили чемпіонів з самбо серед прикордонників

чемпіонат з самбо
Один з поєдинків чемпіонату з самбо, 20 квітня 2024. Державна прикордонна служба України

У Хмельницькому відбувся чемпіонат Держприкордонслужби України з боротьби самбо пам'яті героїв-прикордонників. Це перші подібні змагання з початку повномасштабного вторгнення.

Про це Суспільному розповіла начальниця пресцентру Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького Наталія Василенко.

За її словами, у змаганнях цього року взяли участь 13 команд з різних областей країни, які представляли прикордонні загони, а також навчальні заклади та підрозділи Держприкордонслужби.

чемпілнат, самбо, змагання
Головним суддею змагань був суддя міжнародної категорії Ігор Мацай, 21 квітня 2024. Державна прикордонна служба України

"Самбо — це вид спорту справжніх чоловіків, який загартовує та дає змогу впевнено поводитися в умовах бойових дій чи екстрених ситуацій", — впевнений начальник фізичної підготовки і спорту відділу бойової та спеціальної підготовки штабу Чернігівського прикордонного загону Максим Мельник.

За словами виконуючого обов'язки голови Спортивного комітету ДПСУ Євгена Трачука, цей чемпіонат проводили у дещо оновленому форматі.

"У змаганнях брали участь саме діючі військовослужбовці. Сюди з'їхались прикордонники з різних загонів, зокрема, і з бойових підрозділів. Тож цей чемпіонат є своєрідною реабілітацією для військових. Вони зібрались, зустрілися з побратимами, відпочили від щоденного навантаження", — розповів Євген Трачук.

чемпіонат, змагання, самбо
Нагородження переможців чемпіонату з самбо, 21 квітня 2024. Держприкордонслужба України

Перемогу здобула команда Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького. Друге місце вибороли спортсмени Одеського прикордонного загону, а третє – ОКПП "Київ".

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок