"Що не згоріло — те затопило": продавці про пожежу на Хмельницькому продуктовому ринку

"Що не згоріло — те затопило": продавці про пожежу на Хмельницькому продуктовому ринку

Рятувальники встановлюють причину пожежі, яка сталася увечері 16 квітня на центральному продуктовому ринку у середмісті Хмельницького. Під час пожежі було пошкоджено сім кіосків.

Про це Суспільне Хмельницький розповів пресофіцер головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Віталій Гричанюк.

Пожежа на Хмельницькому центральному продуктовому ринку 16 5квітня 2024 рік
Продавчиня Валентина прибирає в кіоску після пожежі, яка сталася 16 квітня 2024 року. Суспільне Хмельницький

Продавчиня продуктового ринку Валентина прибирає в кіоску після вчорашньої пожежі. Їй допомагають сусіди. Жінка каже, вогонь пошкодив приміщення та її товар.

"Що тут порахувати – багато: половина, що в мене було. Борошно, крупа, макарони, все фасовано. Все, все, що було – пропало. Що не згоріло, то затопило. Що ми робимо? Виймаємо, рятуємо, що ще "живе".
Пожежа на продуктовому ринку у Хмельницькому 16 квітня 2024 рік
Продавчині на хмельницькому продуктовому ринку ліквідовують наслідки пожежі, що сталася 16 квітня 2024 року. Суспільне Хмельницький

Допомагає сусідці продавчиня Лідія. Каже, учора, коли відбулося загорання, пожежна сигналізація не спрацювала.

"Бо світло вибило, та й не спрацювала. Добре, що Неля була, бо згоріли б усі підряд".
Пожежа на хмельницькому продуктовому ринку 16 квітня 2024 рік
Продавчиня Неля відмиває свій кіоск після пожежі, що сталася на Хмельницькому центральному продуктовому ринку 16 квітня 2024 року. Суспільне Хмельницький

Відмиває стіни кіоску від кіптяви продавчиня Неля. Каже, вона побачила пожежу та викликала рятувальників.

"Вже все, зачинятися мала, туди дивлюся – вогонь. У мене тут теж трохи погоріло, продукти трохи, в сміття все повиносили. Пляшки з олією попалилися".
Пожежа на Хмельницькому центральному продуктовому ринку 16 квітня 2024 року
Під час пожежі, що сталася на Хмельницькому центральному продуктовому ринку 16 квітня 2024 року, згоріло сім кіосків. Суспільне Хмельницький

Рятувальники встановлюють причину пожежі на ринку, каже пресофіцер головного управління ДСНС області Віталій Гричанюк. Каже, вогонь встиг пошкодити сім кіосків.

"До місця події одразу було направлено два відділення рятувальників Першої державної пожежно-рятувальної частини. Це дві одиниці техніки та вісім рятувальників, а також оперативно-координаційний центр. На місці події було встановлено, що горять кіоски на площі, орієнтовно, 50 квадратних метрів".

В адміністрації ринку коментувати подію відмовились до встановлення причин загоряння.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок