На Хмельниччині рідним трьох загиблих військових вручили нагороди

На Хмельниччині рідним трьох загиблих військових вручили нагороди

Орденом "За мужність" III ступеня посмертно нагородили трьох військових з Хмельниччини
Орденом "За мужність" III ступеня посмертно нагородили трьох військових з Хмельниччини, березень 2024. Олексій Глушаков

У Шепетівці, що на Хмельниччині, три сім'ї військових, які загинули у російсько-українській війні, отримали державні нагороди. Орденом "За мужність" III ступеня посмертно відзначили Павла Дударя, Олександра Оніщука, Сергія Главацького.

Про це повідомив голова Шепетівської районної державної адміністрації Олексій Глушаков.

"Жодна відзнака та слова підтримки не повернуть рідну і дорогу людину... Відважні Герої віддали найдорожче — своє життя, аби наші діти росли у вільній країні. Світла пам'ять і честь кожному Захиснику", — йдеться у повідомленні.

Сім'ям військовослужбовців з Хмельниччини передали державні відзнаки
Сім'ям військовослужбовців з Хмельниччини передали державні відзнаки, березень 2024. Олександр Глушаков

Павло Дудар народився 1989 року в селі Білокриниччя Судилківської громади. Після закінчення місцевої школи навчався у Шепетівському бухгалтерському технікумі. На фронті був гранатометником мотопіхотного відділення мотопіхотного взводу мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону однієї з військових частин. Загинув 24 червня 2023 року від отриманих поранень під час виконання бойового завдання на Донеччині. Йому було 34 роки.

Олександр Оніщук народився 18 березня 1975 року в місті Первомайськ, що на Миколаївщині. Проживав у селі Корпилівка Грицівської селищної громади. Загинув 26 червня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Яковлівка Бахмутського району Донецької області. Чоловіку було 48 років. У нього залишились дружина і четверо дітей.

Сергій Главацький народився 1971 року. Проживав у Гри­цівсь­кі те­ри­то­рі­аль­ної гро­ма­ди. Після закінчення грицівської шко­ли нав­чався у Гри­цівсь­ко­му вищому професійно-технічному училищі № 38. Чоловік загинув 7 жов­тня 2022 року на Донецькому напрямку. Йому був 51 рік.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок