Або дружина, або підлегла: НАЗК вимагає Старокостянтинівського міського голову визначитися у відносинах

Або дружина, або підлегла: НАЗК вимагає Старокостянтинівського міського голову визначитися у відносинах

Або дружина, або підлегла: НАЗК вимагає Старокостянтинівського міського голову визначитися у відносинах
Старокостянтинівський міський голова Микола Мельничук. Фото: Facebook-сторінка Миколи Мельничука

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло припис Старокостянтинівському міському голові Миколі Мельничуку з вимогою "усунути відносини прямого підпорядкування" між ним та його дружиною, яка обіймає одну з керівних посад в апараті Старокостянтинівської міськради.

Про це йдеться у повідомленні НАЗК, розміщеному на офіційному сайті.

"У 2023 році Старокостянтинівський міський голова зареєстрував шлюб з підлеглою, в результаті чого виникли відносини прямого підпорядкування, що є порушенням обмежень, визначених статтею 27 Закону України "Про запобігання корупції", — зазначили в агентстві.

Крім того, повідомляють у НАЗК, до укладення шлюбу міський голова здійснював преміювання підлеглої, що була його нареченою та з якою він перебував у позаслужбових відносинах.

"За вказаним фактом НАЗК склало та направило до Нацполіції обґрунтований висновок про виявлення у діях міського голови правопорушення, пов’язаного з корупцією — порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів", — йдеться у повідомленні.

За інформацією власних джерел Суспільне Хмельницький, у 2023 році Старокостянтинівський міський голова Микола Мельничук одружився із завідуючою загальним відділом виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Лілією Михальчук. Жінка була і донині залишається підлеглою Миколи Мельничука, що є порушенням антикорупційного законодавства. Тож НАЗК вимагає у голови Старокостянтинова "розділити" професійні та сімейні стосунки.

Суспільне намагалось зв'язатись з Миколою Мельничуком, щоб прокоментував ситуацію. Його телефон був поза зоною досяжності.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок