На Хмельниччині попрощались зі старшим солдатом Андрієм Заруцьким

На Хмельниччині попрощались зі старшим солдатом Андрієм Заруцьким

Військовий Андрій Заруцький з Хмельниччини
Військовий Андрій Заруцький. Фото: Шепетівська міська рада

Сьогодні, 27 лютого, у Шепетівці, що на Хмельниччині, відбулося прощання зі старшим солдатом Андрієм Заруцьким. Воїн загинув 13 лютого 2024 року. Йому було 40 років.

Про це повідомили у Шепетівській міській раді.

"Мужній воїн, справжній патріот, чудова людина, люблячий син, Андрій Вікторович Заруцький назавжди залишиться у пам’яті тих, хто мав честь його знати. Він так мріяв повернутися додому після війни, побудувати власний будинок, створити сім’ю. Та його життя жорстоко і цинічно відібрав ворог", — йдеться у повідомленні.

На прощання з військовим Андрієм Заруцьким з Хмельниччини прийшли рідні, друзі, містяни
На прощання з військовим Андрієм Заруцьким прийшли рідні, друзі, містяни, 27 лютого 2024, Хмельниччина. Фото: Шепетівська міська рада

Як повідомили у Шепетівській міській раді, Андрій Заруцький народився 7 липня 1983 року. Після закінчення Шепетівської загальноосвітньої школи № 6 працював на будівництві. Строкову службу в армії проходив у Дніпрі. Після неї надалі працював будівельником, їздив працювати за кордон.

У Шепетівській міській раді зазначили, Андрія Заруцького мобілізували до лав Збройних сил України 26 січня 2023 року. На фронті був старшим стрільцем-оператором 3 механізованого відділення 2 механізованого зводу 9 механізованої роти 3 механізованого батальйону військової частини. За час служби отримав медаль "За оборону Бахмуту".

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок