На Хмельниччині розробили чат-бот для ветеранів, ветеранок та їх родин. Коли він запрацює

На Хмельниччині розробили чат-бот для ветеранів, ветеранок та їх родин. Коли він запрацює

Заступник начальника Хмельницької обласної адміністрації Володимир Юр'єв
Заступник начальника Хмельницької обласної адміністрації Володимир Юр'єв. Фото: Хмельницька ОВА

З першого березня в тестовому режимі у Telegram запрацює чат-бот для ветеранів Хмельниччини і їхніх родин. Про це на брифінгу, який відбувся 20 лютого у Хмельницькій ОВА, розповів заступник начальника обласної адміністрації Володимир Юр'єв та розробник чат-боту Роман Ужва.

Зі слів Володимира Юр'єва, чат-бот для Telegram було створено, аби ветерани та їхні рідні могли отримувати необхідну інформацію.

"Крім того, цей чат-бот дає можливість виходити на фахівця, який у подальшому буде супроводжувати й допомагати реалізовувати ті потреби, які актуальні для наших ветеранів і ветеранок", — каже посадовець.

Основні напрямки, які першочергово будуть відображені у чат-боті, розповів його розробник Роман Ужва, це пільги, виплати, субсидії.

"Також за допомогою чат-боту можна буде юридичну допомогу та інформацію щодо лікування наших ветеранів. Включили також блок "Допомога від волонтерів", тому що є великий запит на це", — розповів Ужва.

Участь у функціонуванні чат-боту братимуть і фахівці Хмельницького обласного центру зайнятості. Вони, зі слів його директора Сергія Черешні, будуть опрацьовувати інформацію і видавати її у чат-бот.

"Ця інформація, яка буде в чат-боті, буде опрацьована всіма структурними підрозділами, які будуть займатися роботою з ветеранами. Опрацьована і видана вже в цей чат-бот стисло, з формами. Основна мета, щоб ветеран, коли звертався в будь-яку структуру, він мав розуміти, на що він має розраховувати, які в нього є пільги, які документи потрібні. Так само це стосується і працевлаштування", — розповів Сергій Черешня.

За словами Володимира Юр'єва, посилання на чат-бот для ветеранів незабаром розмістять на офіційному сайті Хмельницької обласної військової адміністрації.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок