На Хмельниччині зафіксовано перевищення епідемічного порогу

На Хмельниччині зафіксовано перевищення епідемічного порогу

На Хмельниччині зростає захворюваність на ГРВІ та грип. Кількість нових випадків зросла на дві третини. Відтак, епідемічний поріг в області перевищено на 36 %. Раніше у Нетішині, Ізяславі, Славуті та Старокостянтинівській громаді освітні заклади перевели на дистанційну форму навчання.

Про це Суспільному розповів головний санітарний лікар Хмельницької області Микола Габрикевич.

За його словами, з 22 до 28 січня на Хмельниччині зафіксовано 10604 випадки захворювання на грип, ГРВІ та COVID. В порівнянні з попереднім тижнем, кількість нових випадків зросла на дві третини.

"Найбільше пацієнтів, котрі зверталися до лікарів, віком 5-17 років. Вони становлять третину від загальної кількості зареєстрованих випадків. Ще одна третина – хворі від 30 до 64 років. Різке загострення епідемічної ситуації зафіксовано у північній частині області – Нетішині, Славуті, Шепетівці та Ізяславі. Тому очільники цих громад ухвалили рішення перевести школи на дистанційну форму навчання", — пояснює головний санітарний лікар.

Щодо освітнього процесу у Хмельницькому, то виконуюча обов’язки директора Хмельницького департаменту освіти та науки Ольга Кшановська розповіла Суспільному, що навчальні заклади міста наразі не переходять на дистанційну форму навчання.

"На сьогодні школи та дитячі садочки працюють у звичному режимі. Коли ми отримаємо рекомендації щодо переходу до певних карантинних заходів, тоді будемо приймати відповідні рішення", — повідомила Ольга Кшановська.

Щоб зменшити вірогідність занедужати на грип, ГРВІ та COVID головний держаний санітарний лікар області Микола Габрикевич рекомендує дотримуватись протиепідемічних заходів: уникати місць масового перебування людей, за потреби – одягати маски, ретельно мити та дезинфікувати руки, вакцинуватися.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок