У Хмельницькому відбудеться онлайн марафон "Стус 24"

У Хмельницькому відбудеться онлайн марафон "Стус 24"

Упродовж доби у Хмельницькому читатимуть твори Василя Стуса під час онлайн марафону "Стус 24". Розпочнеться захід у прямому ефірі відеохостингу "Youtube" сьогодні, 27 січня, о 14:00, закінчиться — о тій самій годині наступного дня.

Про це повідомили у народному аматорському театрі "Дзеркало".

За їхньою інформацією, долучитись до марафону може кожний, хто у цей період буде знаходитись у Хмельницькому. Для цього потрібно забронювати час і залишити свої контакти, щоб організатори узгодили усі деталі й пояснили, куди потрібно прийти для читання творів.

"Книги Василя Стуса можна буде взяти на місці онлайн марафону, принести з собою або читати з мобільного пристрою. Учасники можуть вибрати будь-який зручний час за умови, що він не зайнятий ніким іншими. Реєстрація закрита на період комендантської години: з 23:59 27 січня до 05:00 28 січня. У цей час читання будуть відбуватися в закритому форматі", — йдеться у повідомленні.

У театрі зазначили, під час повітряної тривоги учасники акції мають пройти до бомбосховища. У цей період транслюватимуть творчість Василя Стуса у записі. Марафон "Стус 24" проходить в різних містах України, Європи та світу упродовж січня з нагоди дня народження українського письменника.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок