Хмельницькі підприємці віддаватимуть патріотичні календарі за донати

Хмельницькі підприємці віддаватимуть патріотичні календарі за донати

13 тисяч патріотичних календарів виготовили хмельницькі підприємці для благодійного проєкту "2024 рік – рік перемоги". Календарі передадуть у навчальні заклади області, де даватимуть за донат.

Підприємець Анатолій Посвістак із сином Олександром розпаковують патріотичні календарі благодійного проєкту "2024 рік – рік перемоги". 13 тисяч календарів, зі слів Анатолія, передадуть до навчальних закладів області.

"Найважливішим для нас було організувати людей, більше молоді долучити, щоб кожен був причетний до цієї перемоги, щоб кожен міг допомогти. Зрозуміло, коли хтось один допомагає, то це невеличка сума, але, коли допомагають більше людей, то й вклад більший", — пояснює співорганізатор проєкту.

Хмельницькі підприємці віддаватимуть патріотичні календарі за донати
Співорганізаторка проєкту запаковує патріотичні календарі, листопад 2023. Фото: Суспільне Хмельницький

Календар підприємець називає не товаром для продажу, а подякою за донат, який направлять на потреби ЗСУ. Які навчальні заклади, зокрема в Хмельницькій громаді, візьмуть участь у благодійному проєкті розповіла виконуюча обов’язки директора міського департаменту освіти та науки Ольга Кшановська.

"Ми маємо 53 садочки в нашій громаді, 55 закладів загальної середньої освіти, 6 закладів профтехосвіти та 4 заклади позашкільної освіти. Тобто, сумарно виходить понад 120 установ. Це заклади освіти, де ми будемо пропонувати нашим закладам доєднатися до цієї акції", — розповіла Ольга Кшановська.

Хмельницькі підприємці віддаватимуть патріотичні календарі за донати
Патріотичний календар на 2024 рік, який виготовили хмельницькі підприємці, щоб допомогти ЗСУ, листопад 2023. Фото: Суспільне Хмельницький

З якої суми стартуватиме донат говорить співорганізаторка проєкту – виконавча директорка громадської організації "Захист – об’єднання волонтерів" Леся Стебло.

"50 гривень — "Пес Патрон", і 50 гривень "Літак", який допомагає наближати перемогу. Насправді це маленький вклад у велику справу. І перекидний календар з різними патріотичними малюнками, який вартує 100 гривень", — пояснює Леся Стебло.

Благодійний проєкт із продажу календарів у Хмельницькому організовують другий рік поспіль. Цьогоріч друкованої продукції, зі слів співорганізаторки проєкту – голови громадської організації "Захист – об’єднання волонтерів"Катерини Луцик, виготовили втричі більше, ніж торік.

Хмельницькі підприємці віддаватимуть патріотичні календарі за донати
Патріотичний перекидний календар, листопад 2023. Фото: Суспільне Хмельницький

"Минулого року нам вдалося зібрати понад 400 тисяч гривень, на які ми закупили шість старлінків, два бандеропавери, і частину коштів, які залишилися ми передали до актуального збору на автомобілі, який був на той час", — розповіла Катерина Луцик.

Цього року, каже Катерина Луцик, як і минулого, кошти, зібрані в межах благодійного проєкту, витратять на те, що військові замовляють найчастіше.

"Ми сподіваємося, що в нас вийде зібрати більшу суму, ніж вдалося минулого року. І безпосередньо на ці кошти ми закупимо саме те, що вони просять у цих запитах. Найактуальніші запити станом на сьогодні: це запити на FPV-дрони, а бандеропавери, апити на прожектори на ППО", — каже співорганізаторка проєкту.

Проєкт "2024 рік – рік перемоги" триватиме протягом грудня цього року і січня – наступного. За цей час, каже Катерина Луцик, планують зібрати не менше ніж 900 тисяч гривень.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок