На Хмельниччині попрощались з Сергієм Лисюком, який помер після ліквідації наслідків російської атаки

На Хмельниччині попрощались з Сергієм Лисюком, який помер після ліквідації наслідків російської атаки

На Хмельниччині попрощались з Сергієм Лисюком, який помер після ліквідації наслідків російської атаки
На фото загиблий Сергій Лисюк. Фото: Суспільне Хмельницький

Сьогодні, 8 серпня, з військовослужбовцем Сергієм Лисюком попрощалися його родичі, співслужбовці, однокласники та громада. Сергій помер після ліквідації наслідків чергового ворожого обстрілу Старокостянтинова у минулі вихідні, розповів Суспільному Хмельницький його командир Дмитро.

Військовослужбовець Сергій розповідає: не знав загиблого особисто, та прийшов вшанувати його пам'ять.

"Таке сталося горе, молода людина. Я його не знаю, але знаю, що він з нашої частини", — каже Сергій.

Як помер військовослужбовець Сергій Лисюк, розповідає його командир Дмитро.

"Ми були на чергуванні й по виклику поїхали ліквідовувати наслідки чергового ворожого обстрілу. Пожежа була масштабна і не одна. Починаючи з вечора, до самого ранку цілу ніч все летіло до нас. Він відпрацював на пожежі, після першої ми приїхали, переукладали все своє спорядження, готувались до наступних цих "приходів", і вже далі йому стало гірше, він звернувся до лікарів, його завезли в шпиталь. Тоді була велика спека цілий день, декілька днів, той день, казали, був найжаркішим, плюс температура, плюс ми ж виконуємо обов'язки в бойовому одязі захисному на пожежі. Згідно з офіційним висновком після розтину проведеного медекспертом, смерть настала не в разі отруєння чадним газом", — сказав начальник служби пожежної безпеки військової частини Дмитро.

За його словами, припущення, які розійшлися соцмережами: був би він у протигазі, вижив би, не мають жодного сенсу. Хоча, каже його командир, киснеізолюючих протигазів у ЗСУ справді небагато. Та в цьому випадку їх би не використовували.

"Не передбачалося застосовувати їх, тому що ми працювали на відкритому повітрі. Він перебував з надвітряного боку, пари від горіння йшли в інший бік, він перебував нижче вогню", — розповів Дмитро.

Дізнатися у медексперта причину смерті кореспондентам Суспільного не вдалося.

Співслужбовець померлого Олександр розповідає: разом з Сергієм проходили строкову службу та разом служили далі. Каже, що Сергій був його кумом і ділився планами на майбутнє.

"Цілі були виростити дітей гідними патріотами України. У нього залишилася мама, дружина, трирічний син та двомісячна дочка. Він був добрий. Він завжди приходив на допомогу. Ніколи не відмовляв нікому. Я думаю, навіть мухи у своєму житті не образив", — говорить Олександр.

Труну з Сергієм Лисюком земляки проводжали в останню земну дорогу навколішки.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок