На Хмельниччині священник УПЦ (МП) штовхнув вірянина ПЦУ

На Хмельниччині священник УПЦ (МП) штовхнув вірянина ПЦУ

На Хмельниччині священник УПЦ (МП) штовхнув вірянина ПЦУ
Віряни ПЦУ зібрались біля красилівського храму Різдва Христового, аби провести збори релігійної громади про перехід з УПЦ (МП) до ПЦУ, 25 червня 2023 рік. Фото: Суспільне Хмельницький

У Красилові сьогодні, 25 червня, під час зібрання релігійної громади щодо переходу церкви Різдва Христового з УПЦ (МП) до ПЦУ, за словами учасниці зборів Вікторії, священник УПЦ (МП) штовхнув вірянина православної церкви України.

За словами Вікторії, до цього віряни ПЦУ проводили збори біля храму Різдва Христового, щодо переходу його з УПЦ (МП) до ПЦУ.

"Біля цього храму також зібрались представники УПЦ (МП) й закрили ворота. На територію церкви нас не пустили. Настоятель церкви Різдва Христового отець Петро штовхнув парафіянина ПЦУ Володимира Продоуса", — сказала Суспільному Хмельницький учасниця зборів Вікторія.

Відео дивіться у Telegram-каналі Суспільного Хмельницький.

Як розповіла кореспондентці Суспільного Хмельницький начальниця сектору комунікацій головного управління Нацполіції у Хмельницькій області Інна Глега, до поліції учасники конфлікту біля церкви Різдва Христового у Красилові не звертались.

Що відомо про перехід красилівського храму Різдва Христового з УПЦ (МП) до ПЦУ

  • Близько 18:30 25 червня понад сто парафіян ПЦУ поїхали в храм УПЦ (МП) Красилова — церкву Різдва Христового. Там провели збори релігійної громади про перехід з УПЦ (МП) до ПЦУ. Віряни ПЦУ одноголосно проголосували "за" перехід церкви Різдва Христового. Зібрання завершилось близько 19:00.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок