Пішов на війну заради сина. У Хмельницькому попрощалися із Олександром Перваком

Пішов на війну заради сина. У Хмельницькому попрощалися із Олександром Перваком

Пішов на війну заради сина. У Хмельницькому попрощалися із Олександром Перваком
. Суспільне Хмельницький

У Хмельницькому попрощалися із 45-річним військовим добровольцем Олександром Перваком. Чоловік загинув 5 червня у Донецькій області, розповіла Суспільному сусідка загиблого Мар’яна.

На війну 45-річний Олександр Первак пішов добровольцем пів року тому, розповіла його сусідка Мар’яна. За її словами, їхні діти разом відвідували дитячий садок, а Олександр був гарним батьком.

"Він проявляв себе як хороший батько. Я знала його тільки з гарного боку. Шкода, що так сталося. Ми будемо завжди пам’ятати його таким добрим, чуйним, яким він був", – каже Мар’яна.

Знайома загиблого Тетяна розповіла, що син Олександра найбільше змотивував його піти на захист держави: "Ми бачилися на батьківських зборах, на святах, приємно спілкувалися, ніколи не конфліктували. Ми знаємо, як він вмотивовано пішов захищати нашу Батьківщину і наших дітей".

До повномасштабного вторгнення разом із загиблим Олександром 15 років працював Анатолій. Пригадує: "Ми з ним працювали в цеху. Людиною він був доброзичливою, дуже приємною, хороший працівник".

За словами сусідки загиблого, загинув воїн 5 червня у Донецькій області під час виконання бойових завдань. В Олександра залишилась дружина та 12-річний син. Поховали бійця на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок