Фаховий семінар для аграріїв проведуть на Хмельниччині

Фаховий семінар для аграріїв проведуть на Хмельниччині

Фаховий семінар для аграріїв проведуть на Хмельниччині
. Кам'янець-Подільська міська рада

У Кам'янці-Подільському 26 травня планують провести для аграріїв фаховий семінар за участі кращих експертів України. Захід організовано в рамках проєкту «Сприяння економічному зростанню в Кам'янець-Подільській громаді», що фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» та реалізовується Центром «ЕЙДОС» у співпраці з Кам’янець-Подільською міською радою.

Про це повідомили у Кам'янець-Подільській міській раді.

На семінарі преставники аграрної сфери розглянуть тему «Провідні технології агробізнесу», а учасники зможуть ознайомитися із сучасними інноваційними технологіями та секретами захисту й догляду за рослинами, отримати поради від фахівців у галузі рослинництва, поділитися власним досвідом, а також взяти участь у дискусії про спільні шляхи розвитку агробізнесу та сучасної агроосвіти, зазначають у міськраді.

З учасниками семінару працюватимуть лектори, які мають багаторічний практичний досвід у сфері розробок, досліджень і застосування інноваційних технологій в рослинництві.

Участь у семінарі можуть взяти аграрії, які займаються рослинництвом, представники малого та середнього бізнесу, науковці, студенти та всі, хто цікавиться професійним і любительським вирощуванням сільськогосподарських культур. Для участі потрібно заповнити форму: https://forms.gle/H8iMsdzqFmSkXa3HA

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок