На Хмельниччині чоловіки порибалили на 850 тисяч гривень

На Хмельниччині чоловіки порибалили на 850 тисяч гривень

На Хмельниччині чоловіки порибалили на 850 тисяч гривень
. Фото: Кам'янець-Подільське РУП

На Хмельниччині водні поліцейські виявили два факти браконьєрства на річках Дністер та Ушиця. Загальна сума збитку становить близько 850 тисяч гривень.

Про це повідомили у Кам'янець-Подільському районному управлінні поліції.

За інформацією правоохоронців, одного рибалку виявили на річці Дністер поблизу села Брага, що на Кам'янеччині.

"43-річний житель Хотина за допомогою двох сіток наловив риби на суму збитку близько 164 тисячі гривень. Водні поліцейські виявили його на воді разом з сітками та незаконно виявленою рибою", — йдеться у повідомленні.

Правоохоронці виявили чоловіка з Хотина, який порибалив на Дністрі й завдав збитків на суму 164 тисячі гривень.
Правоохоронці виявили чоловіка з Хотина, який порибалив на Дністрі й завдав збитків на суму 164 тисячі гривень. Фото: Кам'янець-Подільське РУП

Ще одного рибалку поліцейські спільно з Хмельницьким рибоохоронним патрулем виявили 5 травня на річці Ушиця поблизу села Сокілець. Як написали у поліції, 50-річний місцевий житель розставив у воді десять сіток загальною довжиною майже 700 метрів. Сума завданого збитку складає близько 690 тисяч гривень.

"︎Чоловік виловив 263,3 кг водних біоресурсів, а саме: 365 лящів, 9 судаків звичайних, 1 сазана, 3 сомів європейських, 2 плітки, 6 раків, 1 карася сріблястого, а також 1 вирезуба причорноморського, який занесений до Червоної книги України. Сума розрахованого збитку становить 687 926 грн. Знаряддя лову та водні біоресурси вилучені поліцією", — написали у Хмельницькому рибоохоронному патрулі.

Чоловік на річці Ушиця ловив рибу сітками. Сума завданого збитку складає близько 690 тисяч гривень.
Чоловік на річці Ушиця ловив рибу сітками. Сума завданого збитку складає близько 690 тисяч гривень. Фото: Кам'янець-Подільське РУП

За обома фактами риболовлі правоохоронці відкрили кримінальні провадження за частиною першою статті 249Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом. Кримінального кодексу України.

Що відомо

  • З першого квітня на Хмельниччині стартувала нерестова заборона на вилов риби. Порушення правил рибальства карається штрафом або ж притягненням до кримінальної відповідальності.

Тривалість заборони залежить від водойми:

  1. у корінних водах річок з 1 квітня по 20 травня (включно);
  2. у річці Дністер з усіма притоками з 1 квітня по 10 червня (включно);
  3. на водосховищах з 1 квітня по 9 червня (включно);
  4. в придаткових водах з 1 квітня по 30 червня (включно).
  • Під час нересту дозволено любительське рибальство вудкою з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою. Рибалити можна з берега на визначених наказом ділянках.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок