На Хмельниччині закінчується реєстрація на мультитест: що треба знати

На Хмельниччині закінчується реєстрація на мультитест: що треба знати

На Хмельниччині закінчується реєстрація на мультитест: що треба знати
. Фото: Суспільне Хмельницький

Закінчується реєстрація на участь у Національному мультипредметному тесті. Про це Суспільному Хмельницький розповіла відповідальна за пункт реєстрації на національний мультипредметний тест на Хмельниччині Катерина Панчук. За її словами, триватиме вона по третє травня включно. Подати онлайн заявку на участь у мультипредметному тесті можна самостійно чи звернутись до їхнього безплатного пункту із допомоги у реєстрації.

Скільки абітурієнтів зареєструвалося цьогоріч та що треба знати тим, хто ще не зареєструвався, дізнавалися кореспонденти Суспільного Хмельницький.

Іванна Стаднік цьогоріч закінчує коледж і планує вступати до інституту. За словами дівчини, їй потрібно зареєструватись на участь у національному мультипредметному тесті, тому вона звернулась до пункту із допомоги у реєстрації. Він працює на базі інституту МАУП у Хмельницькому.

Іванна Стаднік прийшла до пункту із допомоги у реєстрації
Іванна Стаднік прийшла до пункту із допомоги у реєстрації. Фото: Суспільне Хмельницький

"Це простіше, ніж самотужки, не потрібно сканувати, ніде нічого не забуду і точно зареєструюсь правильно", — каже абітурієнтка.

Реєстрація на участь у мультитесті триватиме по третє травня включно, – розповідає відповідальна за пункт реєстрації Катерина Панчук. За її словами, по третє травня працюватиме і пункт. Для реєстрації необхідні такі документи.

"ІД-картка або паспорт паперовий. І, якщо є наявний – паперовий ідентифікаційний код. Документ про освіту і довідка про завершення навчального закладу про отримання повної загальної середньої освіти в цьому році", — розповідає Катерина Панчук.

Як розповіла Катерина Панчук, реєстрація триває десять хвилин. З третього квітня на участь у тесті у пункті зареєстрували 35 абітурієнтів.

"Переважно були цьогорічні випускники, тогорічних випускників не багато було", — каже Катерина Панчук.

Пункт із допомоги у реєстрації на мультипредметний тест – єдиний на Хмельниччині, – розповідає помічниця відповідальної за пункт Алла Авсієвич. Нині на участь у цьогорічному національному мультитесті на Хмельниччині зареєструвались вісім з половиною тисяч абітурієнтів, – каже Ірина Ковальчук. За її словами, це приблизно стільки ж, як торік.

У цьогорічному національному мультитесті на Хмельниччині зареєструвались вісім з половиною тисяч абітурієнтів
У цьогорічному національному мультитесті на Хмельниччині зареєструвались вісім з половиною тисяч абітурієнтів. Фото: Суспільне Хмельницький

"Понад 180 реєстраційних карток було повернуто на доопрацювання. Проблеми є різні: неправильно подані сканкопії чи фотокопії документів, неповний комплект документів. Хочу нагадати закладам освіти про те, що вони повинні видати довідку не про те, що дитина, яка звернулася за даною довідкою, завершує навчання в 11-ому класі, а про те, що дана дитина дійсно отримає свідоцтво про повну загальну середню освіту", — пояснює методистка Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

За її словами, внести зміни до поданих документів можна до сьомого травня.

"Крім того, в цей час можна буде робити виправлення не тільки щодо власної інформації, можливо, то прізвище десь літера пропущена, ім’я, по батькові, це може бути зміна третього предмета. Тому що ми знаємо, що два перші предмети – українська мова і математика, вони будуть йти стабільними показуватись, а третій – потрібно обирати. Ось цей третій предмет, можливо дитина реєструючись передумала, його можна буде змінити", — розповідає Ірина Ковальчук.

До сьомого травня також можна змінити місце проходження основної сесії національного мультипредметного тесту.

Авторка: Наталя Сідова

Читайте також

  • Хмельницька школярка перемогла у всеукраїнській олімпіаді з екології
  • У громаді Хмельниччини з'явився перший мурал від одеських художників
  • Хмельницький театр-студія "БЕЗМЕЖ" отримав диплом І ступеня фестивалю в Торонто
  • На Хмельниччині стартував новий туристичний проєкт

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок