Петиції про присвоєння звання Героя України воїнам з Хмельниччини

Петиції про присвоєння звання Героя України воїнам з Хмельниччини

Петиції про присвоєння звання Героя України воїнам з Хмельниччини
. Городоцька міська тергромада

Підтримати петиції про присвоєння звання Героя України (посмертно) Вадиму Сурмію та Артему Гончаруку просять у громадах Хмельниччини.

Петиція №22/184586-еп про присвоєння Героя Вадиму Сурмію зареєстрована на сайті Президента України 20 березня 2023 року.

"Просимо надати Звання Героя України (посмертно) військовослужбовцю 80 окремої десантно-штурмової бригади м. Львів Сурмію Вадиму Олександровичу, який загинув під час виконання чергового бойового завдання у м. Торське Донецької області. Будучи двічі пораненим і госпіталізованим, після виписки молодий 28-річний Вадим вирішив продовжувати захищати Україну на передових позиціях. Уродженець м. Городок Хмельницької області (02.07. 1994 р.н) позивний «Самурай» на початку повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. І продовжував воювати аж до останнього подиху, який зупинився 25 січня 2023 року після гіперзвукового ракетного удару під час обстрілів. Залишилася мама, сестра та 6-річна дочка Анна", - йдеться у тексті петиції.

4 квітня станом на 18.30 петицію підписали 3476 людей. До завершення збору підписів залишилося 77 днів.

Петиція №22/186528-еп про присвоєння Героя Артему Гончаруку зареєстрована на сайті Президента України 30 березня 2023 року. У ній, зокрема, йдеться: "Шановний пане Президенте України! Прошу Вас розглянути петицію про присвоєння почесного звання Герой України (посмертно) військовослужбовцю Збройних Сил України Гончаруку Артему Анатолійовичу 05.02.1986 р. н. уродженцю міста Хмельницький. З перших днів повномасштабного вторгнення Артем вирушив на захист нашої України. Старший солдат, Гончарук Артем Анатолійович, був командиром автомобільного відділення взводу забезпечення артилерійського дивізіону військової частини А 4007... Загинув 07 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання біля міста Авдіївка Покровського району Донецької області... Він пожертвував собою заради перемоги у боротьбі не лише за нашу свободу, а й свободу всієї Європи та всіх людей вільного світу. У нього залишилися кохана дружина та син Вадим (8 років). Прохання до Адміністрації Президента України та Президента України розглянути петицію та присвоїти звання Героя України Гончаруку Артему Анатолійовичу (посмертно)".

4 квітня станом на 18.30 петицію підписали 2694 людини. До завершення збору підписів залишилося 87 днів.

Читайте також

  • Сім'я з Хмельниччини придбала пересувний госпіталь для медичного батальйону
  • Понад дві тисячі окопних свічок передала на фронт "Поважна рада" з Хмельниччини

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок