Під час благодійних заходів у Дунаївцях зібрали понад 80 тисяч гривень для ЗСУ- Хмельниччина

Під час благодійних заходів у Дунаївцях зібрали понад 80 тисяч гривень для ЗСУ- Хмельниччина

Під час благодійних заходів у Дунаївцях зібрали понад 80 тисяч гривень для ЗСУ- Хмельниччина
. Дунаєвецька ТГ

14 лютого, до Дня Закоханих, у Дунаївцях провели благодійні святкові заходи, під час яких збирали кошти для підтримки ЗСУ. Загалом, вдалося зібрати 88951 гривню.

Про це повідомили у Дунаєвецькій тергромаді.

Зокрема, у приміщені Міського культурно-мистецького просвітницького центру відбувся благодійний ярмарок та концерт на підтримку наших захисників, який організували учні та викладачі ліцею №1. Під час святкового заходу вдалося зібрати 63372 гривні.

Педагоги Дунаєвецького ліцею №3 власноруч приготували смаколики та різноманітні вироби ручної роботи й продавали їх в арт-крамниці "З любов'ю до ЗСУ" у день Святого Валентина. Того дня їх виручка склала 18329 гривень, які вони передадуть на потреби армії.

Ще один святковий захід організували та провели на площі міста міський культурно-мистецький, просвітницький центр спільно з сільськими закладами культури та викладачами Дунаєвецької дитячої школи мистецтв. Під час вуличного благодійного концерту зібрали 6250 гривень.

Усі кошти, зібрані під час святкових заходів, передадуть на потреби ЗСУ.

Що відомо

Днями на запит військового Олега Мединського, жителя села Держанівка Дунаєвецької громади, який захищає нашу Батьківщину, за добровільні внески працівників міської ради та жителів села придбали й передали тепловізор на суму понад 137 тисяч гривень.

Читайте також

  • На Хмельниччині відзначили рятувальників та вручили сертифікати на житло
  • Одна з лікарень Хмельницького отримала гуманітарну допомогу - сучасне медобладнання

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок