У Хмельницькому ДРАЦСі в День закоханих реєструють шлюб з 8 ранку до 8 вечора

У Хмельницькому ДРАЦСі в День закоханих реєструють шлюб з 8 ранку до 8 вечора

У Хмельницькому ДРАЦСі в День закоханих реєструють шлюб з 8 ранку до 8 вечора
. Суспільне Хмельницький

Більше, ніж вдвічі цього року, порівняно з минулим, молодят попередньо подали заявки на одруження в День закоханих. Узяти шлюб у Хмельницькому можна було з 8 до 20 години в рамках проєкту "Кохання переможе".

Стали на весільний рушник і обмінялися обручками в День закоханих у Хмельницькому архітектори Вікторія і Максим. Познайомилися молодята на навчанні, і, кажуть, одразу зрозуміли, що зустріли свою долю. Пропозицію Вікторії Максим зробив торік на День Незалежності. Каже, це було спонтанно, і, на його думку, не дуже цікаво вийшло.

Його наречена Вікторія пригадує: "У нас є маленька собачка, і коли ми гуляли на черговій прогулянці в дуже гарному місці, там Максим зробив мені пропозицію".

Через кілька місяців після освідчення закохані подали заяву до ДРАЦСУ. Для розпису одностайно та свідомо обрали 14 лютого, каже Вікторія: "Обрали, щоб цей день - День закоханих - асоціювався з нашою родиною, і щороку можна було б його святкувати, кожну річницю. Ми вважаємо, що це дуже символічно".

Наречена – у вишиванці, наречений – у військовій формі. Таке вбрання для одруження в День закоханих обрала пара Сергія і Лариси. Заяву на взяття шлюбу закохані подали, розповіли, спонтанно два тижні тому після чотирьох років знайомства. За словами Лариси, кохання в їх парі зародилося з першого погляду: "Я його побачила і зрозуміла, що він мій назавжди".

Військовий говорить, що найбільше вподобав у дружині її ніжний погляд та посмішку. Очікування від подружнього життя в молодят спільні: "Жити дружно, а завдання - на другому місці. Поважати, любити один одного - це найголовніше. Миру, перемоги".

Побратися в День закоханих пари могли і без попереднього подання заяви, з 8 до 20 години в рамках проєкту "Кохання поза часом", який цьогоріч назвали "Кохання переможе". Цього року попередньо заявку на одруження подали 17 пар, минулого таких було шість, розповідає начальниця відділу Хмельницького ДРАЦСу Марина Зубова.

"Найбільша цифра була в 1998 році, тоді 36 пар подали заяви. Це був вихідний день, це свято тільки починалося. В принципі, з року в рік це свято є дуже популярним і завжди користується попитом серед наших молодят. Навіть старші люди хочуть розписатися в цей день", - каже Марина Зубова.

За її словами, старшому з молодят, який 14 лютого цього року вирішив взяти шлюб у Хмельницькому – 47 років, молодшому – 20.

Авторка: Ярослава Антошевська.

Читайте також

  • Не зміг полетіти в теплі краї: у Хмельницькому прихистили пораненого лебедя
  • У Хмельницькому російську літературу міняють на зброю

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок