На фронті загинув Олександр Гуменний з Хмельниччини

На фронті загинув Олександр Гуменний з Хмельниччини

На фронті загинув Олександр Гуменний з Хмельниччини
.

Сьомого лютого 2023 року виконуючи бойове завдання поблизу села Водяне, що на Донеччині загинув старший солдат Олександр Гуменний. Чоловік з серпня 2022 року служив на сході України.

Про це повідомили у пресслужбі Волочиської міської ради.

"Олександр віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави та до останнього подиху був вірним військовій присязі. Волочиська громада щиро співчуває дружині, доньці, батькам, сестрі, усім рідним і близьким загиблого воїна", — йдеться й повідомленні.

За інформацією Волочиської міськради, народився Олександр 1 липня 1992 року у селі Куровечка Волочиського району. Навчався в Гречанській, а потім в Соломнянській ЗОШ І-III ступенів, яку закінчив у 2009 році. З 2009 до 2010 року навчався в Волочиському аграрно професійному ліцеї де отримав спеціальність електрозварювальника.

У 2010 був призваний на строкову службу, у 2013 році підписав контракт з ЗСУ, додають у міській раді: "У 2016 році Олександр боронив нашу державу в зоні проведення АТО. Отримав статус учасника бойових дій та був нагороджений відзнакою Президента України "За участь в антитерористичній операції". У 2021 році нагороджений медаллю "10 років сумлінної служби"".

Читайте також

  • Хмельниччина втратила воїна В'ячеслава Ковальчука
  • На війні загинув Дмитро Біньковський з Хмельниччини
  • Знову втрати: загинув Олег Похилінський з Хмельниччини
  • Хмельниччина: від початку року загинули 10 захисників з Городоччини

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок