У Хмельницькому суд покарав шанувальника Росії — дідуся "совєцкої закалки"

У Хмельницькому суд покарав шанувальника Росії — дідуся "совєцкої закалки"

У Хмельницькому суд покарав шанувальника Росії — дідуся "совєцкої закалки"
. Фото: Хмельницький апеляційний суд

70-річний уродженець Лисичанського району Луганської області, який проживає в Хмельницькому, в публічному місці заперечував здійснення збройної агресії проти України, а також закликав до співпраці з державою-агресором. Суд визнав чоловіка винним.

Про це повідомляє Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області.

За інформацією правоохоронців, "політінформацію" літній чоловік проводив у приміщенні відділу праці та соціального захисту населення однієї із селищних рад Хмельницького району. Він висловив своє невдоволення подіями революції 2014 року та палко переконував присутніх чиновників та відвідувачів установи, що війну розпочали українська та російська мафії, які зараз ділять владу. "Надійним джерелом" своєї обізнаності пенсіонер назвав родичів із Росії, які постійно розповідають йому про події.

Іншого дня в ході суперечки із працівниками цього ж органу місцевого самоврядування чоловік публічно переконував: "Ми повинні бути з Росією, а Америка і Європа заморять нас голодом і ми українці будемо їхніми рабами". Таким чином, за висновками суду, умисно та публічно закликав до співпраці з державою-агресором.

Втім, у ході судового слідства обвинувачений визнав свою вину, щиро розкаявся та активно сприяв розкриттю злочину. Він добровільно уклав угоду про визнання винуватості з прокурором Хмельницької обласної прокуратури.

Хмельницький міськрайонний суд своєю ухвалою цю угоду затвердив. Суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у виді позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій строком 10 років. Окрім того, обвинувачений має сплатити 2265 гривень процесуальних витрат на користь державного бюджету за проведення експертизи.

Читайте також

  • Хмельничанина засуджено за домашнє насильство над батьком
  • Суд оштрафував депутата Хмельницької міської ради. Кого і за що
  • На Хмельниччині засудили депутата райради, який "забув" задекларувати майно на півтора мільйона гривень
  • Депутатка Хмельницької міськради виконуватиме обов'язки держсекретаря МВС України
  • Судитимуть жителя Хмельниччини за хабар правоохоронцю

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок