У Хмельницькому ресторанному бізнесу виплатять першу компенсацію за купівлю генератора

У Хмельницькому ресторанному бізнесу виплатять першу компенсацію за купівлю генератора

У Хмельницькому ресторанному бізнесу виплатять першу компенсацію за купівлю генератора
. Фото: Суспільне Хмельницький.

У Хмельницькому виплатять першу компенсацію за купівлю генератора ресторанному бізнесу. Відповідне рішення затвердили на засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив заступник міського голови Микола Ваврищук.

За його словами, незабаром один із закладів харчування міста отримає на власний рахунок 30 тисяч гривень як компенсацію за придбаний ними раніше генератор.

"Нагадую, що часткову компенсацію за Starlink та генератор може отримати будь-який заклад харчування міста, який підпадає під критерії. Заявки і документи приймає ЦНАП", — зазначає Микола Ваврищук.

Що відомо

  • 29 грудня 2022 року Хмельницька міська рада внесла зміни та доповнила програму підтримки підприємництва, затвердивши порядок часткового відшкодування вартості генераторів для 50 кав’ярень, кафе та ресторанів громади, розповів Микола Ваврищук. За його словами, на це у міському бюджеті заклали 2,5 мільйони гривень. Ті заклади, які отримають компенсацію, включать у перелік "Пунктів незламності".
  • До підприємців є певні вимоги, каже виконувачка обов’язків начальника управління економіки Хмельницької міської ради Наталя Сахарова: "Має бути не менше 20 квадратних метрів зали, вільної від обладнання. Там має бути обов’язково санітарна кімната, а також розетки. Суб’єкт господарювання подає в центр надання адміністративних послуг квитанцію про оплату, документи на пристрій. Має бути фотопідтвердження зали, довідка про те, що суб’єкт господарювання не має заборгованості із виплати заробітної плати, а також інші податкові зобов’язання. І має бути обов’язково дві людини оформлені на роботу".
  • З листопада 2022 року у Нетішині, за словами міського голови Олександра Супрунюка, почали працювати над програмою часткового відшкодування вартості генераторів. Компенсують кошти як фізичним особам, так і підприємцям. На цю програму з бюджету взяли 2 мільйона гривень.

Читайте також

  • 150 генераторів планують встановити у Хмельницькому керуючі компанії
  • Хмельницький: у 2022 році витратили 16 мільйонів гривень на вікна у закладах освіти

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок