В Хмельницькій міській раді оселилась кішка з-під Бахмута

В Хмельницькій міській раді оселилась кішка з-під Бахмута

Ексклюзивно
В Хмельницькій міській раді оселилась кішка з-під Бахмута
. Фото: Суспільне Хмельницький

Кількамісячну кішку волонтерською поштою привезли з-під Бахмута та поселили в міській раді волонтери. Про це Суспільному розповів заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук. За його словами, кішка проживатиме у відділі міського господарства.

Як опинилась в Хмельницькому тварина з лінії фронту та як призвичаюється до життя серед чиновників — дізнавалось Суспільне Хмельницький.

Зараз кішка, якій поки не вигадали імені, кілька днів обживає новий кабінет, виділений їй міською радою та звикає до нових господарів. Тут, у відділі міського господарства, де цілодобово є люди, тварина має спальне місце, точилку для кігтів, аби не обдерла дивани й лоток для туалету. Щоправда, поки кількамісячну кішку привчають до цивілізованого походу в туалет, вона, за інстинктами, риє землю у вазонах.

Для кішки в міській раді виділили власний кабінет.
Для кішки в міській раді виділили власний кабінет. Фото: Суспільне Хмельницький

А народилась та прожила перші тижні — на лінії фронту, в окопі під Бахмутом. Її мама там привела троє кошенят, розповідає волонтерка Ярослава Гранат: "До нас звернувся військовий, який користується нашою волонтерською поштою, щоб ми йому допомогли в перевезенні декількох котиків. Він був поранений і виходить, що залишив цих котиків в Бахмуті. Приїхав в госпіталь, вилікувався і був небайдужий до долі тих котів, яких він залишив".

Волонтерка говорить, що після одужання військовий, разом із волонтерською поштою, повернувся за котячою родиною в Бахмут. Поїздку чотирилапі, разом із теперішньою мешканкою міської ради — перенесли спокійно.

"Їх було четверо: троє кошенят і одна мама-кішка. Одного котика військовий залишив собі, мама з татом, виходить — в пошуку сім'ї. А один із них — ось, у нас", — каже Ярослава Гранат.

До нових господарів кішка ще звикає.
До нових господарів кішка ще звикає. Фото: Суспільне Хмельницький

Керівництво міста історія про котиків розчулила, тому в міській раді вирішили завести символічну кішку із лінії фронту та й заодно стати прикладом для містян. Але до спілкування із високопосадовцями юна мешканка ще звикає, тому під час інтерв’ю активно виривається з рук заступника міського голови Миколи Ваврищука.

"Тут багато в міській раді є людей, які люблять тварин. Є місце, не тільки саме приміщення, але й двір. Тому я думаю, що тут цьому котенятку буде нормально. Вона тут буквально три-чотири дні й призвичаюється. Кошеня ще маленьке, а як підросте — буде простіше", — каже Микола Ваврищук.

Імені кішці поки не придумали, стосовно цього під постом чиновника у Фейсбуці розгорнулось ціле громадське обговорення. Микола Ваврищук говорить — назвуть чотирилапу символічно до того, звідки й в який час вона приїхала.

Читайте також

  • Хмельницькі поліцейські врятували від голодної смерті собаку на Харківщині
  • У Хмельницькому живе пес, який пересувається на інвалідному візочку

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок